Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Wiktor Przyjemski zdobywa Brązowy Kask w Gorzowie
 03.05.2023 19:14
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajczak

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki
1. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (3, 2, 3, 3, 3) 14
2. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) (3, 3, 2, 3, 2) 13
3. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) (2, 3, 1, 3, 3) 12 +3
4. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) (3, 3, 3, w, 3) 12 +2
5. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów Wlkp) (1, 2, 3, 2, 3) 11
6. Szymon Bańdur (Cell Fast Wilki Krosno) (2, 3, 2, 2, 1) 10
7. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (1, 2, 2, 1, 2) 8
8. Wiktor Rafalski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (2, 2, 1, 2, 1) 8
9. Franciszek Karczewski (Tauron Włókniarz Częstochowa) (3, 0, 0, 3, 1) 7
10. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solution KS Apator Toruń) (0, 1, 3, 1, 2) 7
11. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) (2, 1, 1, 1, 2) 7
12. Jakub Poczta (Agred Malesa Ostrów Wlkp) (d, 0, 2, 2, d) 4
13. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik) (1, 1, 0, 0, 1) 3
14. Kajetan Kupiec (Tauron Włókniarz Częstochowa) (u, 1, 0, 1, w) 2
15. Mateusz Affelt (For Nature Solution KS Apator Toruń) (1, 0, 0, 0, 0) 1
16. Oskar Hurysz (ebut.pl Stal Gorzów) (0, 0, 1, 0, 0) 1
17. Olivier Buszkiewicz (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) NS


Bieg po biegu
1. Oskar Paluch, Hubert Jabłoński, Paweł Trześniewski, Krzysztof Lewandowski 
2. Franciszek Karczewski, Wiktor Rafalski, Jakub Krawczyk, Oskar Hurysz 
3. Antoni Mencel, Szymon Bańdur, Mateusz Affelt, Kajetan Kupiec (u)
4. Wiktor Przyjemski, Damian Ratajczak, Kacper Łobodziński, Jakub Poczta (d)
5. Szymon Bańdur, Kacper Łobodziński, Krzysztof Lewandowski, Franciszek Karczewski 
6. Oskar Paluch, Wiktor Przyjemski, Kajetan Kupiec, Oskar Hurysz 
7. Damian Ratajczak, Jakub Krawczyk, Paweł Trześniewski, Mateusz Affelt
8. Antoni Mencel, Wiktor Rafalski, Hubert Jabłoński, Jakub Poczta 
9. Krzysztof Lewandowski, Jakub Poczta, Oskar Hurysz, Mateusz Affelt 
10. Antoni Mencel, Oskar Paluch, Damian Ratajczak, Franciszek Karczewski
11. Wiktor Przyjemski, Szymon Bańdur, Wiktor Rafalski, Paweł Trześniewski 
12. Jakub Krawczyk, Kacper Łobodziński, Hubert Jabłoński, Kajetan Kupiec 
13. Wiktor Przyjemski, Jakub Krawczyk, Krzysztof Lewandowski, Antoni Mencel (u/w)
14. Oskar Paluch, Wiktor Rafalski, Kacper Łobodziński, Mateusz Affelt 
15. Franciszek Karczewski, Jakub Poczta, Kajetan Kupiec, Paweł Trześniewski 
16. Damian Ratajczak, Szymon Bańdur, Hubert Jabłoński, Oskar Hurysz
17. Damian Ratajczak, Krzysztof Lewandowski, Wiktor Rafalski, Kajetan Kupiec (u/w)
18. Jakub Krawczyk, Oskar Paluch, Szymon Bańdur, Jakub Poczta (d)
19. Antoni Mencel, Kacper Łobodziński, Paweł Trześniewski, Oskar Hurysz 
20. Wiktor Przyjemski, Hubert Jabłoński, Franciszek Karczewski, Mateusz Affelt

 

Bieg dodatkowy o III miejsce:
21. Damian Ratajczak, Antoni Mencel 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com