Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KEVIN WOELBERT - Wiadomości
2
Kevin Woelbert po meczu derbowym z Unią Tarnów potwierdził, że nadal będzie zawodnikiem Żurawi w sezonie 2023.(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
297
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
194
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
102
Kevin Woelbert w przyszłym sezonie będzie bronił barw 7R Stolaro Stal Rzeszów. Niemiec, będący już od kilku lat czołowym zawodnikiem na drugoligowym froncie postanowił zmienić otoc(...)
778
Kevin Woelbert z poznańskiego SpecHouse PSŻ triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach 2.Ligi żużlowej rozgrywanych w niemieckim Wittstock. Drugie miejsce zajął zwycięzca rundy zasa(...)
734
Wczoraj poznańskie Skorpiony przedłużyły kontrakt ze szkoleniowcem, Piotrem Paluchem, natomiast dzisiaj rozpoczęła się ofensywa transferowa zawodników. Wiemy już, że lider z ubieg(...)
456
W trakcie zimowej przerwy Kevin Woelbert zmienił otocznie. Po dwóch sezonach jazdy w Kolejarzu Opole, postanowił przenieść się do stolicy wielkopolski aby pomóc włodarzom PSŻ zreal(...)
430
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pozyskał kolejnego żużlowca, który będzie reprezentował „żółto-czarne” barwy w sezonie 2020! Nowym „Skorpionem” został Kevin Woelbert!(...)
0
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
419
Jak już wcześniej pisaliśmy, badania w opolskim szpitalu nie wykazały u Kevina Woelberta żadnych złamań po wypadku, w którym uczestniczył w ostatnim biegu meczu pomiędzy OK Koleja(...)
205
Kevin Woelbert wystąpi w Gustrow podczas drugiej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018. Niemiecki zawodnik otrzymał od organizatorów Dziką Kartę na te zawody.(...)
11
Dzisiaj rozegrano eliminacje do Speedway Euro Championship w Pardubicach. W zawodach najlepszy okazał się Antonio Lindbaeck. Oprócz niego na podium stanęli Kai Huckenbeck oraz Edua(...)
0
Dziś na torze w Cloppenburg rozegrana została 1 runda Speedway Team Cup. Zawody wygrał zespół MSC Dohren, w którym bezkonkurencyjni byli Kevin Woelbert oraz Kai Huckenbeck. (...)
0
Kevin Woelbert zdobył dzisiaj w Olching tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce wywalczył Kai Huckenbeck, zaś na najniższym stopniu podium stanął Tobiash Busch. Z powo(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com