Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
KEVIN WOELBERT - Wiadomości
419
Jak już wcześniej pisaliśmy, badania w opolskim szpitalu nie wykazały u Kevina Woelberta żadnych złamań po wypadku, w którym uczestniczył w ostatnim biegu meczu pomiędzy OK Koleja(...)
205
Kevin Woelbert wystąpi w Gustrow podczas drugiej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018. Niemiecki zawodnik otrzymał od organizatorów Dziką Kartę na te zawody.(...)
11
Dzisiaj rozegrano eliminacje do Speedway Euro Championship w Pardubicach. W zawodach najlepszy okazał się Antonio Lindbaeck. Oprócz niego na podium stanęli Kai Huckenbeck oraz Edua(...)
0
Dziś na torze w Cloppenburg rozegrana została 1 runda Speedway Team Cup. Zawody wygrał zespół MSC Dohren, w którym bezkonkurencyjni byli Kevin Woelbert oraz Kai Huckenbeck. (...)
0
Kevin Woelbert zdobył dzisiaj w Olching tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce wywalczył Kai Huckenbeck, zaś na najniższym stopniu podium stanął Tobiash Busch. Z powo(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
0
W najbliższą niedzielę zespół Stal-Met Kolejarz Opole podejmie GTM Start Gniezno. Dla gospodarzy będzie to ostatnie ligowe starcie w tym sezonie. Niezależnie od wyniku podopieczni (...)
20
W ramach zaległej drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin uda się na spotkanie wyjazdowe do Opola. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają s(...)
1
Zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie rozegrane w ramach pierwszej kolejki 2. Ligi Żużlowej z Stal-Met Kolejarzem Opole. Goście polegli w Pierwszej Stolicy Polski (...)
1
Niemal w ostatniej chwili, bo w przededniu rozpoczynającego się sezonu w angielskiej SGP Premiership, włodarze klubu Leicester Lions zdecydowali się zrezygnować z usług Andrzeja Le(...)
100
Specjalista od jazdy na lodzie, Artur Czaja triumfował w XIII Opolskiej Gali Żużla na Lodzie rozgrywanej tradycyjnie na sztucznym lodowisku Toropol w Opolu. Drugie miejsce ku radoś(...)
0
W ostatnim dniu ofensywy transferowej Kolejarz Opole poinformował o nowym zawodniku w swojej kadrze.(...)
1
Martin Smolinski zdobył na torze w Wolfslake tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce po wygraniu biegu dodatkowego przypadło Kevinowi Woelbert, zaś trzecie Tobias Busc(...)
0
Niemiecka reprezentacja, która z dziką kartą startowała w drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow, dostała także dziką kartę na wielki finał w Esbjergu, który odbędzie si(...)
0
Christian Hefenbrock, Mathias Schultz i Steven Mauer zostali w sobotę mistrzami Niemiec par. Drugie miejsce zajęli Rene Deddens i Tobias Kroner, a na trzecim stopniu podium stanęli(...)
0
KSM Krosno zakontraktowało kolejnego zawodnika. Nowym jeźdźcem "Wilków" został Kevin Woelbert, który w przeszłości startował już w drużynie znad Wisłoka.(...)
0
W czwartkowym spotkaniu Premier League drużyna Sheffield Tigers na własnym obiekcie pokonała ekipię "Tygrysów" z Glasgow 52:41(...)
0
23 marca swoje rozgrywki inauguruje brytyjska Elite League. Na starcie rywalizacji o mistrzostwo ligi angielskiej stanie dziesięć zespołów. Który okaże się najlepszy? Dziś prezentu(...)
0
Ekipa Belle Vue Aces kompletuje swój skład na nadchodzący sezon 2013. Kolejnym zawodnikiem, który podpisał kontrakt jest Kevin Woelbert.(...)
0
GTŻ Grudziądz przed nowym sezonem 2012 podpisał kilka "kontraktów warszawskich", z tymi zawodnikami, którzy nie znaleźli sobie klubu. Jednym z nich był właśnie Kevin Woelbert.(...)