Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KM CROSS LUBLIN - Wiadomości
223
16 września na stadionie MOSiR - Bystrzyca w Lublinie odbędzie się wielki finał cyklu Speedway Euro Championship 2017. Spoglądając wstecz, ostatnia runda mistrzostw Europy to niesp(...)
104
Po rocznej przerwie jaką zafundowali lubelskim kibicom poprzedni włodarze klubu, czarny sport w Lublinie powraca na żużlową mapę Polski. Drużyna pod nazwą KM Cross Lublin walczyć b(...)
111
Ekipa z Podkarpacia poinformowała o swoich planach przygotowawczych do nowego sezonu. (...)
102
W przedsezonowych spotkaniach sparingowych drugoligowy KM Cross Lublin rywalizować będzie z trzema ekipami Nice PLŻ. (...)
101
Stal Betad Leasing Rzeszów poinformowała o swoich pierwszych planach sprawdzenia się przed nowym sezonem. (...)
106
9 kwietnia (niedziela) zostaną zainaugurowane rozgrywki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Najlepszy zespół najniższej klasy rozgrywkowej poznamy 17 września.(...)
106
Od sezonu 2017 wracają rozgrywki drugiej Polskiej Ligi Żużlowej. W najniższej klasie rozgrywkowej miejsce znalazło się dla zespołów, które w roku 2016 najsłabiej pojechało w Nice P(...)
0
Poniedziałek, 14 listopada, jest ostatnim dniem, w którym kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty z nowymi zawodnikami. Tego dnia swoją kadrę przedstawił lubelski klub żużlowy, k(...)
121
Daniel Jeleniewski w przyszłym roku będzie ścigać się w zespole KM Cross Lublin w drugiej lidze żużlowej. To drugi zawodnik, który został zakontraktowany przez reaktywowany po rok(...)
640
Bjarne Pedersen w przyszłym sezonie będzie bronił barw klubu KM Cross Lublin. (...)
0
Na zakończenie sezonu na torze przy al. Zygmuntowskich. odbędzie się mecz, w którym lublinianie zmierzą się z łączoną ekipą Czech i Słowacji. Zawody zostaną rozegrane 14 paździe(...)
2
Na torze w Krakowie rozegrano dzisiaj 4. rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się wygraną Grupy Azoty Start Unii Tarnów przed KSM Krosno. Na najniżs(...)
5
Zawodnicy z Tarnowa okazali się najlepsi podczas trzeci rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Lublinie, zwycięzcy wywalczyli 39 punktów. Drugie miejsce zajęl(...)
0
Dzisiaj o godzinie 17.00 na torze w Lublinie zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Krakowa, Lublina, Krosna (...)
2
Wygraną juniorów Stali BETAD Leasing Rzeszów zakończyła się II runda grupy II Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która w środę odbyła się na torze przy ulicy Hetmańskiej (...)
1
W najbliższy wtorek (tj. 19 lipca) na torze w Rzeszowie odbędzie się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torze przy ul. Hetmańskiej 69 zmierzą się juniorzy ek(...)
4
Wygraną Grupy Azoty START Unii Tarnów zakończyła się I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegrana na torze w Tarnowie. Drugie miejsce rzeszowianie, a trzecie miejs(...)
5
Jutro na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się pierwsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Trenerzy drużyn podali awizowane składy. Zawody rozpoczną się o godz(...)
1
Choć lubelscy kibice odpoczną od ligowych emocji w nadchodzącym sezonie to młodzi zawodnicy KM Cross nie próżnują. Obecnie ostro przygotowują się do sezonu na zgrupowaniu w chorwac(...)
0
Nie KMŻ Motor Lublin, a KM Cross Lublin zajmie się szkoleniem żużlowej młodzieży w mieście nad Bystrzycą. Początek akcji ma mieć miejsce na początku kwietnia i zacznie się od nabor(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com