Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KYLE NEWMAN - Wiadomości
328
Brytyjczyk Kyle Newman został nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź - czytamy w najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego.(...)
323
W polskiej lidze emocje transferowe mamy za sobą, w innych ligach drużyny nadal kompletują swoje składy. Kolejne nazwisko w kadrze na przyszły sezon ogłosił mistrz Wielkiej Brytani(...)
5
Polonia Piła ogłosiła dzisiaj, że Rasmus Jensen, Kyle Newman oraz Mathias Thornblom w sezonie 2016 będą startować w jej barwach. (...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Obyło się bez niespodzianek i kolejny pogrom na ul. Gliwickiej stał się faktem. Podobne spotkania w tym roku rybniccy kibice mieli już okazję oglądać wielokrotnie. Od początku do k(...)
0
W środowym spotkaniu Elite League Poole Pirates podejmowało na swoim torze Leicester Lions. W spotkaniu lepsi byli Piraci, którzy zwyciężyli 52:38.(...)
0
Kyle Newman został nowym żużlowcem beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. (...)
0
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Elite League drużyna Poole Pirates pewnie wygrała w Wolverhampton 59:36.(...)
0
W jedynym środowym spotkaniu Elite League, "Piraci" pokonali na własnym obiekcie "Gwiazdy" 48:42.(...)
0
Za 19 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com