Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LECHMA OSKAR PSZ POZNAN - Wiadomości
5
W sobotę w Poznaniu o godzinie 15:30 rozegrany zostanie III turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Będzie to ostatnia impreza tego cyklu, po której poznamy Indywidualnego Mistrza Pozna(...)
0
Podczas II turnieju Indywidualnych Mistrzostw Poznania - Lotto Poznań Speedway Cup, triumfatorem okazał się Kamil Pulczyński. Zawodnik KMŻ Motoru Lublin dowiózł 14 "oczek", tracąc (...)
0
W Poznaniu odbył się II turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Zawody komentują zdobywcy pierwszych trzech miejsc - Kamil Pulczyński, Damian Adamczak i Daniel Pytel oraz prezes Poznańs(...)
1
W dniu wczorajszym w Poznaniu odbył się pierwszy turniej z cyklu Lotto Poznań Speedway Cup. Zawody ze względu na zły stan toru zostały zakończone po 16 wyścigu, czyli zawodnicy od(...)
0
W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na poznańskim Golęcinie odbędzie się pierwszy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Poznaliśmy pełną listę startową tych zawodów.(...)
0
Niedawno pojawił się pomysł, aby jedną z rund Grand Prix zorganizować na INEA Stadionie w Poznaniu, na którym na co dzień występują piłkarze Mistrza Polski - Lecha Poznań. Prezes L(...)
0
W tym roku kibice z Poznania nie mogą emocjonować się zmaganiami poznańskiej drużyny w lidze, jednak głód żużla w stolicy Wielkopolski zostanie w jakiejś części zaspokojony.(...)
0
Władze PSŻ Poznań poważnie myślą, aby w przyszłym roku wystawić do rozgrywek Polskiej 2. Ligi Żużlowej swój klub. Jest wiele osób, które pomagają bądź popierają te działania. Jedną(...)
0
Mimo, że drużyna z Poznania w tym roku nie przystąpiła do rozgrywek ligowych to klub ze stolicy Wielkopolski pozyskał kolejnego zawodnika. Nowym nabytkiem poznańskiej drużyny jest(...)
0
Mimo, że drużyna z Poznania nie wystartowała w tegorocznych rozgrywkach ligowych zarządowi Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego udało się pozyskać się sponsora tytularnego. Zawod(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com