Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LECHMA POZNAN - Wiadomości
0
Wczoraj w Gdańsku doszło do niecodziennej sytuacji. Miejscowe Wybrzeże rozjechało Lechmę Poznań 69:16. Poznańscy żużlowcy nie podjęli walki z gospodarzami, uskarżając się na warunk(...)
0
Jak informowaliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia, młody Rosjanin zasilił szeregi Lechmy Poznań. 16-letni Czałow bardzo dobrze zaprezentował się w młodzieżowych indywidualnych mist(...)
0
Pomocna dłoń do swoich rywali zza miedzy wyciąga Start Gniezno. Jak poinformowała oficjalna strona poznańskiego klubu, Lechma rozegra najprawdopodobniej jedno ze spotkań barażowych(...)
0
Najprawdopodobniej w Poznaniu kibice będą mogli nadal emocjonować się rozgrywkami żużlowymi. Mimo, iż nie będzie to I liga lecz tylko drugoligowy poziom, to i tak poznańscy sympaty(...)
0
GTŻ Grudziądz udanie rozpoczął sezon 2011, pokonując w inauguracyjnym spotkaniu Lechmę Poznań 56:34. Po zakończeniu meczu poprosiliśmy zawodników obydwu drużyn o udzielenie krótkic(...)
0
29 maja na torze przy ulicy Sportowej bydgoszczanie podejmą zespół Lechmy Poznań. Spotkanie siódmej kolejki Drużynowych Mistrzostw I Ligi na własną korzyść i bez większych trudnośc(...)
0
Zawodnicy Betardu Sparty Wrocław zdobyli złote medale Mistrzostw Polski Par Klubowych na torze w Zielonej Górze. Srebro dla Falubazu a brąz sensacyjnie zdobyli żużlowcy Lechmy Pozn(...)
0
Ilja Czałow jest 16 letnim żużlowcem z Rosji, który w Polsce ma podpisany kontrakt ze Śląskiem Świętochłowice. Z racji na to, iż drużyna ta nie startuje w lidze, rosyjski młodzieżo(...)
0
Bez niespodzianki zakończył się wczorajszy pojedynek poznańskiej Lechmy z Lokomotivem Daugavpils, który został rozegrany w ramach zaległej II kolejki zmagań o Drużynowe Mistrzostwo(...)
0
W tegoroczne święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja na golęcińskim torze poznańskie Skorpiony podejmą zespół z łotewskiego Daugavpils. Trenerzy obu ekip przedstawili awizowane składy(...)
0
Kilka dni temu pisaliśmy o problemach poznańskiej drużyny. Jej najbliższe spotkanie miało się odbyć w Pile, jednak zgody na to nie wyraziła tamtejsza policja. Nie ma już czasu na p(...)
0
Żużla w dniu jutrzejszym nie będzie także w Rybniku. Tam został odwołany mecz z Lechmą Poznań. Oba zespoły ustaliły, że rozegrają ten mecz w dniu 10 lipca. Z rozgrywek pierwszoligo(...)
0
W Lany Poniedziałek poznańskie Skorpiony pokonały na swoim torze rywali z Rybnika 51:39. Całkiem dobry występ w swojej karierze zaliczył junior Lechmy Poznań, Maciej Fajfer. Wychow(...)
0
Zdecydowane, 30 punktowe zwycięstwo odniosła dzisiaj ekipa Startu Gniezno pokonując zespół Lechmy Poznań 60:30. Poznaniacy od trzech lat nie potrafią nawiązać walki z gnieźnianami (...)
0
Drugie Derby Wielkopolski w sezonie 2011 już w najbliższą niedzielę w Gnieźnie. Poznaniacy awizują przyjazd do pierwszej stolicy w najsilniejszym zestawieniu, z trzema byłymi zawod(...)
0
Bydgoskie ?Gryfy? nie miały większych problemów z odniesieniem pokaźnego zwycięstwa we wczorajszym spotkaniu na własnym obiekcie z zespołem poznańskich ?Skorpionów?. Po meczu przed(...)
0
Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami bydgoskie ?Gryfy? na torze przy ulicy Sportowej nie dały najmniejszych szans swojemu niedzielnemu rywalowi na uzyskanie chociażby satysfakcjo(...)
0
W najbliższą niedziele żużlowcy bydgoskiej Polonii zmierzą się na torze przy ulicy Sportowej z zawodnikami PSŻ - u Lechmy Poznań. Początek spotkania o 17.(...)
0
Drużyna Lechmy Poznań (24 pkt) wygrała rozegraną dziś w Krakowie rundę eliminacyjną do finału Mistrzostw Polski Par Klubowych, który rozegrany zostanie 22 czerwca w Zielonej Górze.(...)
0
Niedzielne derby Wielkopolski padły łupem Startu Gniezno, który do spotkania w Pozaniu przystępował niemal z nożem na gardle. Przyczyn porażki trener Lechmy, Mirosław Kowalik szuka(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com