LINUS SUNDSTROEM - Wiadomości
0
We wtorek działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Będzie to zawodnik Renault (...)
0
Orzeł zdecydowanie z Wybrzeżem Gdańsk i zawodnicy tego zespołu dobrze wypowiadali się o swoich występach. Choć to dość dotkliwa porażka dla gości, to zawodnicy z Gdańska z uznaniem(...)
54
Linus Sundtroem w sezonie 2016 będzie starował w barwach drużyny z Gdańska. Zawodnik przez ostatnie trzy lata reprezentował zespół z Gorzowa.(...)
4
Stal Gorzów zdecydowała się rozwiązać umowę Linusem Sudstroemem, który w barwach gorzowskiego klubu ścigał się od 2013 roku. Szwed po zdobyciu w sezonie 2014 złotego medalu Drużyn(...)
0
W końcówce ubiegłego sezonu bardzo dobrze prezentował się Linus Sundstroem, zawodnik miał spory udział w wywalczeniu przez drużynę Stali Gorzów złota DMP. Jak sam przyznaje podstaw(...)
0
Gorzowska Stal postanowiła wzmocnić swoją drużynę przed rundą play-off. Łupem "żółto-niebieskich" okazał się być młody Brytyjczyk Craig Cook.(...)
0
Poznaliśmy zawodnika, który wystartuje 4 maja w Goeteborgu z dziką kartą podczas Grand Prix Szwecji. Będzie nim reprezentant Stali Gorzów Linus Sundstroem. (...)
0
Linus Sundstroem został triumfatorem XVIII Turnieju o Puchar Burmistrza Rawicza. W biegu dodatkowym o turniejowe zwycięstwo Szwed miał rywalizować z Rafałem Okoniewskim. Do rywaliz(...)
0
W piątkowy wieczór w Coventry odbył się turniej Brandonapolis. Dość sensacyjnym triumfatorem okazał się młody Szwed Linus Sundstroem, który pokonał w biegu finałowym Hansa Andersen(...)
0
GTŻ Grudziądz pokonał Orła Łódź 59:31. Po zakończeniu niedzielnego spotkania poprosiliśmy o wypowiedzi zawodników oraz trenerów obydwu ekip. (...)
0
W zakończonej niedawno rundzie kwalifikacyjnej w szwedzkim Malmoe najlepszy okazał się Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów. Tuż za nim uplasował się Linus Sundstroem - 13 pkt(...)
0
14 lat temu
Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy Orła Łódź, którzy minionej niedzieli mierzyli w Gnieźnie z tamtejszym Startem. Spotkanie zakończyło się 11 ? punktową wygraną g(...)
0
Kolejny krok w stronę ekstraligi poczynili dzisiaj zawodnicy gnieźnieńskiego Startu pokonując w spotkaniu II kolejki I ligi ekipę Orła Łódź 50:39. Odmienna niż zwykle nawierzchnia (...)