Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LUKASZ SOWKA - Wiadomości
0
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
1
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
177
Łukasz Sówka na swoim profilu jednego z portali społecznościowych poinformował, że dzisiejsze zawody w Krośnie są jego ostatnimi w karierze zawodniczej.(...)
102
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. wygrała ważne spotkania na swoim torze. Po wyrównanym widowisku drużyna prowadzona przez Mariusza Staszewskiego pokonała GTM Start Gniezno. Bohaterami i oj(...)
103
Wyrównany przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski a GTM Start Gniezno. Gospodarze zapewnili sobie triumf w rewanżowym pojedynku dopiero w osta(...)
0
W ramach piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do spotkania dwóch ośrodków, które są gło(...)
66
Zespół z Ostrowa Wielkopolskiego pokonał na własnym torze PSŻ Poznań, 54:36. Podczas meczu odbyła się zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc Tomaszowi Gollobowi.(...)
0
O ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków, jeszcze dziś wyjedziemy na tor - zapowiadają w Ostrowie Wielkopolskim, zapraszając jednocześnie wszystkich kibiców na stadion. (...)
108
TŻ Ostrovia powraca na żużlową mapę Polski. Poznaliśmy nazwisko pierwszego zawodnika, który będzie reprezentował klub w sezonie 2017.(...)
6
Rafał Karczmarz z kompletem punktów wygrał dzisiejszą rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim miejscu z dorobkiem 13 punktów uplasował się Dominik Kub(...)
0
3 września w Ostrowie odbędzie się kolejna edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa.Wielkopolskim. Jedną z gwiazd tegorocznej odsłony będzie aktualny mistrz świata - Tai W(...)
7
Kolejnego seniora na sezon 2016 pozyskali w piątek działacze bydgoskiego klubu. Warunki rocznego kontraktu ustalił Lukasz Sówka, który był od początku sezonu związany warszawską um(...)
1
W dniu wczorajszym w Poznaniu odbył się pierwszy turniej z cyklu Lotto Poznań Speedway Cup. Zawody ze względu na zły stan toru zostały zakończone po 16 wyścigu, czyli zawodnicy od(...)
0
Zawodnik PGE Stali Rzeszów dokonał właśnie wszelkich formalności związanych z wypożyczeniem do GKŻ Wybrzeża Gdańsk. (...)
0
Trener PGE Stali Rzeszów zdecydował się zmienić nieco skład awizowany swojego zespołu przed meczem w Grudziądzu. Janusz Ślączka w miejsce Kenniego Larsena, postawił na Petera Ljung(...)
0
Drużyna PGE Stali Rzeszów we wtorkowe przedpołudnie wzięła udział w pierwszym treningu w tym roku. Trening trwał około dwóch godzin, niestety aura znów nie dopisała zawodnikom.(...)
0
Łukasz Sówka postanowił zostać w drużynie PGE Stali Rzeszów na sezon 2015. Zawodnik ten startuje w drużynie "Żurawi" nieprzerwanie od roku 2012.(...)
0
W dniu dzisiejszym w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Charytatywny Turniej piłki nożnej dla pogorzelców z Jankowa Przygodzkiego, w turnieju tym zwyciężyła ekipa Sówka Racing, która(...)
0
W Zielonej Górze odbyła się dzisiaj trzecia runda Ligi Juniorów, grupy południowej zakończona zwycięstwem drużyny gospodarzy. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się junior(...)
0
Już w najbliższą niedzielę PGE Marma Rzeszów podejmie na swoim torze Unię Leszno. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie. Tym bardziej rzeszowskich kibiców może martwić fakt, (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com