Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Euro Finannce Polonia Piła vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Data 07.04.2019 g. 14:45 Stadion Stadion żużlowy w Pile Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

261
Już w najbliższą niedzielę czeka nas druga kolejka walki o punkty na najniższym szczeblu rozgrywek żużlowych w naszym kraju. Interesująco zapowiada się pojedynek w Bydgoszczy, gdzie miejscowa ZOOleszcz Polonia rozegra spotkanie z OK Bedmet Kolejarz Opole.(...)
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Andreas Lyager 3 1* 1* 3 1* 9+3
10 Jonas Jeppesen 2* 2 2 2* 2 10+2
11 Patryk Dolny 1* 3 2 w 0 6+1
12 Oskar Bober 2 d 0 0 2
13 Thomas H. Jonasson 3 3 3 3 2 14
14 Paweł Staniszewski 3 1 1 5
15 Piotr Gryszpiński 1 2* 0 3+1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Szymon Szlauderbach 1 2 1* 3 2 w 9+1
2 Arkadiusz Pawlak 0 1* 2 1 4+1
3 Jaimon Lidsey 3 2 3 0 3 3 14
4 Keynan Rew 0 0 0
5 Damian Baliński u 3 0 3 1* 1 8+1
6 Kacper Pludra 2 0 1 2* 5+1
7 Krzysztof Sadurski 0 1 1
15. BIEG
Ostatni bieg dzisiejszej rywalizacji!Lyager kolejny raz fantastycznie startuje, jednak na drugim wirażu upada Szymon Szlauderbach upada i bieg jest przerwany, a zawodnik z Rawicza wykluczony.W powtórce wspaniałą walkę o pierwszą pozycję stoczyli Jaimon Lidsey i Thomas Jonasson, jednak zawodnik gospodarzy tym razem musiał uznać wyższość zawodnika z Australii. Remis w ostatnim biegu zawodów i zdecydowane zwycięstwo drużyny z Piły.


14. BIEG
Arkadiusz Pawlak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna Jaimon LidseyNa pierwszym łuku przetasowanie, z którego najlepiej wyszli zawodnicy gości, jednak na dystansie na drugą pozycję przebił się Jeppesen, który pewnie nie żałuje przeprowadzki z Ostrowa. Jego dwa punkty w tym biegu zapewniają zwycięstwo pilskiej Polonii.

13. BIEG
Keynan Rew - powód zmiany: Rezerwa taktycznaLyager show! Na dystansie poradził sobie z dwoma zawodnikami z Rawicza, mijając najpierw Balińskiego, a potem Szlauderbacha. Uratował w ten sposób remis dla swojej drużyny w tym biegu.
12. BIEG
Spód taśmy goście wychodzą na 5:1, jednak na drugim wirażu upada Szlauderbach podczas walki z Dolnym.Zawodnik z Rawicza wstał o własnych siłach, czekamy na decyzję sędziego.Z biegu zostaje wykluczony Patryk Dolny!Osamotniony Paweł Staniszewski próbował walczyć z gośćmi, jednak w tym wyścigu to oni byli górą.

11. BIEG
Na papierze ten bieg od początku wyglądał na ciekawy, tak też było w rzeczywistości!Jonasson znów wystrzelił spod taśmy, o druga pozycję jak lwy walczyli Jeppesen i Pawlak! Z tego pojedynku zwycięsko wyszedł zawodnik gospodarzy. W biegu nie liczył się Lidsey, który nie był w stanie nawiązać walki.Zawodnicy Polonii wykonali rundę honorową przejeżdżając prostą startową na jednym kole wzbudzając tym samym salwę braw na trybunach.
10. BIEG
Krzysztof Sadurski - powód zmiany: Rezerwa taktycznaAbsurdalna sytuacja! Traktor równający tor wjechał w dmuchaną bandę na pierwszym łuku. Gwizdy i śmiech na trybunach, miejmy nadzieję, że banda nie została uszkodzona.Bana cała, więc zawody mogą być kontynuowane!Ze startu najlepiej wyszedł Patryk Dolny, jednak na drugim łuku dopadł go Damian Baliński, zdobywając prowadzenie. Ciekawie było też w walce o trzecią pozycję, jednak Pludra nie dał się wyprzedzić Oskarowi Boberowi.Bieg dziesiąty to pierwsza wygrana biegowa dla drużyny z Rawicza.
9. BIEG
Keynan Rew - powód zmiany: Rezerwa taktycznaDrużyna z Rawicza szukając punktów wpuściła na tor Damiana Balińskiego.Piękny wyścig Lidseya, który przywozi 3 punkty dla drużyny z Rawicza. Baliński na ostatnim okrążeniu traci trzecią pozycję na rzecz Andreasa Lyagera.
8. BIEG
Dobry start Pawlaka, jednak na drugim wirażu po pięknym ataku mija go kapitan Jonasson. Trzecie miejsce Szlauderbacha, który uciekł bezradnemu Gryszpińskiemu.
7. BIEG
Atomowy start Balińskiego, który musiał odpierać ataki pilan. Po małej kąsał go Lyager, po dużej Jeppesen, jednak doświadczony zawodnik z Rawicza nie dał zrobić sobie krzywdy, i dowozi bezpiecznie 3 punkty.
6. BIEG
Na pierwszym łuku upada Paweł Staniszewski. Bieg jest przerwany. Sędzia decyduje, że wyścig będzie powtórzony w pełnej obsadzie.Na starcie Paweł Staniszewski zanotował klasyczną świecę, przez co bieg znów został przerwany. Sędzia zadecydował, że bieg będzie powtórzony w czteroosobowej maszyny, bowiem pilska maszyna puściła taśmę nierówno, tym samym ratując Pawła Staniszewskiego przed wykluczeniem.Trzecią szansę Staniszewski wykorzystał bardzo dobrze, przyjeżdżając na trzecim miejscu. Bezkonkurencyjny był Jonasson, drugie miejsce Jaimona Lidseya, który był mocno naciskany przez pilskiego juniora.


© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy