Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MALILLA - Wiadomości
0
Jutro w szwedzkiej Malilli na torze G&B Arena rozegrana zostanie 6 runda cyklu Grand Prix. Dzisiaj poznaliśmy numery startowe z jakimi zawodnicy pojadą w sobotni wieczór. (...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna runda Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie będą ścigać się w szwedzkiej Malilli. Dzisiaj prezentujemy postać dzikiej kart(...)
0
Mallila. Piękne miejscowość na południu Szwecji. To tam, niezmiennie od 2005 roku obchodzony jest jeden z cyklów Speedway Grand Prix, wielkie żużlowe święto dla publiczności z tam(...)
0
W sobotę odbędzie się szósta runda zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Tym razem zawodnicy wystartują w Malilli.(...)
0
Tai Woffinden wygrał rozgrywane w sobotę Grand Prix Szwecji w Malilli! Na podium stanęli również Greg Hancock i Chris Holder. Czwarty był Jarosław Hampel.(...)
0
Tegoroczne zmagania w cyklu Grand Prix dobiegają już końca. W najbliższą sobotę w Toruniu odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza cyklu. Jak przebiegały poszczególne turnieje w(...)
0
Już jutro w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Przed chwilą odbyło się losowanie numerów startowych na te zawody. Przypominamy - na turniej w Malilli wraca Jar(...)
0
Jarosław Hampel w środowym meczu ligi duńskiej zdobył aż 20 punktów dla zespołu Outrup. To dobry prognostyk przed sobotnim Grand Prix w Malilli. Hampel wraca do ścigania po ciężkie(...)
0
Już dzisiaj wieczorem oficjalnie polska reprezentacja zostanie zdetronizowana w Drużynowym Pucharze Świata. O tytuł mistrzów walczyć będą tym razem Szwedzi, Australijczycy, Rosjani(...)
0
Reprezentacja Danii zwyciężyła w dzisiejszym barażu DPŚ, zdobywając 42 punkty. Polacy niestety zdobyli tylko 38 punktów i zajęli drugie miejsce, które nic nam nie daje. Dania wystą(...)
0
Już dzisiaj wieczorem w szwedzkiej Malilli odbędzie się baraż Drużynowego Pucharu Świata. Tylko zwycięzca zawodów awansuje do wielkiego finału. Nie ma już miejsca na najmniejsze bł(...)
0
Wybornym atakiem na ostatnich metrach Jarosław Hampel zaskoczył miejscowego faworyta Andreasa Jonssona i o długość koła wyprzedził go, triumfując w Grand Prix Skandynawii! Drugi ws(...)
0
Już dzisiaj wieczorem, o godzinie 19:00 w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Będzie to już siódma odsłona tegorocznego cyklu. Po sześciu rundach na prowadzeniu(...)
0
Mimo, że w składzie LOTOS Wybrzeża próżno szukać stałych uczestników tegorocznego cyklu Grand Prix, nie oznacza to wcale, że gdańscy zawodnicy nie rywalizują w gronie najlepszych ż(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com