Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kto odbierze Polakom tytuł mistrzów świata?
 14.07.2012 11:05
Już dzisiaj wieczorem oficjalnie polska reprezentacja zostanie zdetronizowana w Drużynowym Pucharze Świata. O tytuł mistrzów walczyć będą tym razem Szwedzi, Australijczycy, Rosjanie oraz Duńczycy.

Do najpoważniejszych faworytów raczej należy zaliczyć dwie ekipy - Australii oraz Danii. W składzie tych pierwszych najsłabszego w półfinale w King's Lynn Troya Batchelora zastąpi powracający po kontuzji Darcy Ward. To bardzo mocno wzmacnia siłę "Kangurów".

 

Dania pokazała w barażu, że świetnie czuje się na torze w Malilli. U nich również ze składu wypadło najsłabsze ogniwo - Leon Madsen, który spisał się średnio w barażu. Zastąpi go młody Mikkel B. Jensen.

 

O brązowy medal teoretycznie walczyć powinna Rosja i gospodarze - Szwedzi. Rosjanie w półfinale DPŚ w Bydgoszczy udowodnili, że są bardzo groźni i spragnieni sukcesu. Są w stanie być czarnym koniem zawodów i zagrozić którejś z faworyzowanych ekip.

 

Ciężko przewidzieć w jakiej formie będą Szwedzi, którzy w tegorocznym DPŚ jeszcze nie wystartowali. Udział w finale mieli zapewniony z urzędu, jako organizator imprezy.

 

Zapraszamy na transmisje na żywo od 19:00.

 

Szwecja:

1. Andreas Jonsson
2. Fredrik Lindgren
3. Peter Ljung
4. Tomas H Jonasson
    
Russia:

1. Emil Sayfutdinov
2. Grigory Laguta
3. Artem Laguta
4. Roman Povazhny
   
Australia:

1. Jason Crump
2. Darcy Ward
3. Davey Watt
4. Chris Holder
   
Dania:

1. Nicki Pedersen
2. Niels K Iversen
3. Michael J Jensen
4. Mikkel B Jensen

Redakcja (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com