Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
MARCEL STUDZINSKI - Wiadomości
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Marcel Studziński wraz z końcem wieku juniora postanowił zakończyć karierę żużlowca. Dzisiaj na jednym z portali społecznościowych zamieścił wpis, w k(...)
102
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punk(...)
102
Wypowiedzi po meczu Aforti Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź(...)
109
Start Gniezno pozyskało do swojej przyszłorocznej kadry zawodnika na pozycję juniora. Tym nowym nabytkiem jest Marcel Studziński.(...)
115
W niedzielnym meczu na szczeblu 2. Ligi Żużlowej w Poznaniu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz uległa drużynie Power Duck Iveston PSŻ 50:40. W poprzednich spotkaniach cenne oczka na wagę (...)
417
Bydgoska Polonia wypożyczyła z ekstraligowej Stali Gorzów młodzieżowca, Marcela Studzińskiego.(...)
860
Ekipa z nad Warty może poszczycić się dość szeroką kadrą juniorską na sezon 2018 obecnie posiada aż 7 młodych żużlowców – 6 Polaków, w tym jeden ze świeżo zdana licencją oraz 19-le(...)
25
We wtorek na torze w Pile rozegrano trzecią rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zawody zakończyły się po trzech seriach startów, a wyniki zostały zaliczone.(...)