Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
DMPJ: 3 runda dla Byków
 27.04.2022 17:25
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz, a trzecie Ultrapur Start Gniezno. Walki z rywalami nie nawiązali goście z Czech, którzy zdobyli tylko 12 punktów.

O przewadze leszczynian może świadczyć fakt, że nie zajęli ani razu czwartej pozycji, a tylko raz dojechali na trzecim miejscu.

 

Jutro na stadionie im. Alfreda Smoczyka te same drużyny spotkają się w 4 rundzie DMPJ. Początek zawodów o godzinie 12:00.

 

 

 

 

Wyniki:

 

I. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno: 52 
1. Antoni Mencel (2,2,3,2,3) 12
2. Damian Ratajczak (3,3,3,3,3) 15
3. Maksym Borowiak (3,3,1,2,3) 12
4. Hubert Jabłoński (2,2,3,3,3) 13
17. Hubert Ścibak NS

 

II. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: 33 
9. Steven Goret (2,3,2,3,2) 12
10. Bartosz Curzytek (1,2,2,2,1) 8
11. Błażej Wypior (1,1,1,1,1) 5
12. Kacper Kłosok (0,1,2,3,2) 8

 

III. Ultrapur Start Gniezno: 23 
5. Mikołaj Czapla (3,1,2,1,1,2) 10
6. Kacper Mateusz Grzelak (2, w,0,w,t,0) 2
7. Marcel Studziński (3,2,3,3,w,w) 11
8. Szymon Szwacher NS

IV. ACCR Czechy: 12 

13. Pavel Kuchar (0,-,-,-,0) 0
14. Matej Fryza (1,w,0,1,1) 3
15. Jakub Exler (1,0,-,-,0) 1
16. Matous Kamenik (0,1,0,0,1) 2
20. Jaroslav Vanicek (0,1,1,2,2) 6

 

Bieg po biegu:
1. Czapla, Jabłoński, Fryza, Kłosok
2. Borowiak, Kac.Mat. Grzelak, Wypior, Kuchar
3. Ratajczak, Goret, Exler
4. Studziński, Mencel, Curzytek, Kamenik
5. Goret, Jabłoński, Kamenik, Kac.Mat.Grzelak (w)
6. Borowiak, Curzytek, Czapla, Exler
7. Ratajczak, Studziński, Kłosok, Vanicek
8. Studziński, Mencel, Wypior, Fryza (w)
9. Jabłoński, Curzytek, Vanicek, Kac.Mat.Grzelak
10. Studziński, Goret, Borowiak, Fryza
11. Ratajczak, Czapla, Wypior, Kamenik
12. Mencel, Kłosok, Vanicek, Kac.Mat.Grzelak (w)
13. Kłosok, Borowiak, Czapla, Kamenik,
14. Jabłoński, Vanicek, Wypior, Studziński (w)
15. Ratajczak, Curzytek, Fryza, Kac.Mat.Grzelak (t)
16. Goret, Mencel, Czapla, Kuchar
17. Borowiak, Vanicek, Wypior
18. Mencel, Kłosok, Kamenik, Kac.Mat.grzelak
19. Jabłoński, Czapla, Curzytek, Exler
20. Ratajczak, Goret, Fryza, Studziński (w)

Beata Burdzy (za: unia.leszno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (102)
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Nie ma
ja mam
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
leci dania
Nie ma
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
leci dania
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
9 Nicki Pedersen 2 = 2
10 Rene Bach 1 = 1
11 Rasmus Jensen 1* 3 = 4 +1
12 Lasse Bjerre 0 = 0
13 Marius Nielsen 0 = 0
=================
1 Mikkel Michelsen 3 = 3
2 Andreas Lyager 3 = 3
3 Jonas Seifert-Salk 0 2 = 2
4 Kenneth Hansen 2* = 2 +1
5 Silas Hoegh 1* = 1 +1
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
jo
ale próba druku. Liniowy nie widział kilkumetrowego spalonego, mimo że stał z 10 metrów od napastnika. na szczęście nie wyszło
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
9 Matej Zagar 3 = 3
10 Ulrich Oestergaard 2 = 2
11 Thomas Joergensen d 2 = 2
12 Sam Jensen 1* = 1 +1
13 Tobias Thomsen 0 = 0
===========
1 Anders Thomsen 2 = 2
2 Nicolai Klindt 3 = 3
3 Mads Hansen 1* 3 = 4 +1
4 Benjamin Basso 0 = 0
5 Jonas Knudsen 1 = 1
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Kenneth Hansen
2
Rene Bach
1
Andreas Lyager
3
Lasse Bjerre
0
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
9 Kenneth Bjerre 3 3 = 6
10 Patrick Hansen 3 1 = 4
11 Francis Gusts 1 1 0 = 2
12 Kevin Juhl Pedersen 0 2 = 2
13 Emil Poertner w = 0
================
1 Niels Kristian Iversen 2 2 = 4
2 Matias Nielsen 2 0 = 2
3 Jonas Jeppesen 0 3 3 = 6
4 Esben Hjerrild 1* 1 = 2 +1
5 Emil Breum 2* = 2 +1
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
KS Toruń 33
1 M. Affelt 3 3 3 3 = 12
2 K. Żupiński 3 3 3 3 = 12
3 O. Rumiński w - ns ns = 0
4 D. Zieliński 3 2 2 2 = 9
5 K. Czajkowski w = 0

Maszewski GKM Grudziądz 31
1 W. Rafalski w 3 2 1 = 6
2 S. Orgacki 2 1 1 2 = 6
3 K. Łobodziński 2 2 3 3 = 10
4 K. Pludra 2 t 3 3 = 8
5 K. Warduliński 1 = 1

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 26
1 M. Krzykowski 1 3 2 2 = 8
2 J. Kowalski 1 2 t 1 = 4
3 M. Wysocki 3 2 1 1 = 7
4 K. Marciniec 2 1 2 2 = 7

Budmax-Stal Polonia Piła 4
1 B. Ernst 1 t 1 1 0 = 3
2 J. Szpytma u ns ns ns = 0
3 K. Makowski 0 1 ns ns = 1
4 B. zawodnika ns ns ns - = 0
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Viola-Udine 0-2 na razie
jo
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com