Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARCIN TUROWSKI - Wiadomości
264
W dniu dzisiejszym Marcin Turowski po przez media społecznościowe poinformował o zakończeniu kariery żużlowca.(...)
114
MRGARDEN GKM Grudziądz przedstawił czterech juniorów, którzy w przyszłym sezonie powalczą o występy w PGE Ekstralidze. Są nimi: Marcin Turowski, Damian Lotarski, Denis Zieliński or(...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
53
Dziś rozegrano zaległy ćwierćfinał MIMP w Gdańsku. W tych zawodach najlepszy okazał się Marcin Turowski, zawodnik MRGARDEN GKM – u Grudziądz. Razem z nim awans uzyskali także koleg(...)
40
Średnia 0,939 pkt/bieg była najgorszą wśród zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk i 51. w gronie żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przyszły rok spędzi w Grudziądzu i ma włączyć s(...)
0
W Zielonej Górze znów zawarczało.(...)
100
Niestety bardzo pechowo zakończył swój udział we wczorajszym finale o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów w Toruniu, Marcin Turowski. Junior Zdunek Wybrzeże Gdańsk uczestniczył w(...)
109
Toruński ośrodek żużlowy ma pięknie tradycje w szkoleniu młodzieży. Począwszy od jeżdżącego trenera Marian Rose, poprzez Jerzego Kniazia i Jana Ząbika. W tym roku młodzieżowców w T(...)
3
Jan Ząbik, legenda toruńskiego czarnego sportu, mentor, nauczyciel i wielki autorytet. Wychował już dziesiątki żużlowców i zna się na szkoleniowym rzemiośle jak nikt inny w kraju n(...)
1
6 i 7 maja na toruńskiej MotoArenie odbędą się rozgrywki Pucharu Świata w klasie 125 i 250 cc. W Urzędzie Miasta została zorganizowana specjalna konferencja prasowa dotycząca tego (...)
0
Walka o puchar Nice Cup rozgrywana wczoraj na opolskim owalu zakończyła się zwycięstwem Patryka Rolnickiego. I chociaż po zawodach tych pozostały tylko wspomnienia, kibiców już w n(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com