Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAREK CIESLAK - Wiadomości
128
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
0
Kończy się powoli okres przymusowego postoju w PGE Ekstralidze. Marek Cieślak, pełniący funkcję trenera Eltrox Włókniarza Częstochowy już czuje powiew zbliżającego się sezonu. (...)
3
Powoli odliczamy dni do odroczonego startu PGE Ekstraligi. (...)
60
Formalności stało się zadość i Marek Cieślak został dziś powołany na trenera żużlowej reprezentacji Polski seniorów na sezon 2020.(...)
218
Podczas trwającej dzisiaj w hotelu Arche imprezie pt. Lwy Biznesu podsumowującej mijający sezon w wykonaniu forBet Włókniarza Częstochowa dowiedzieliśmy się, że szkoleniowiec Repre(...)
126
Prezes PZM-ot, Michał Sikora na łamach anteny telewizyjnej canal+, zaraz po uroczystej Gali PGE Ekstraligi, poinformował, że obecny selekcjoner Reprezentacji Polski, Marek Cieślak (...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
2
Leszczynianie podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie nie dali najmniejszych szans miejscowej drużynie i pewnie zwyciężyli. Spotkanie miało status meczu zagrożonego, a od sob(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
143
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dziś poznaliśmy skład „Biało-czerwonych” na to spotkanie.(...)
101
Żużlowa Reprezentacja Polski zakończyła zgrupowanie w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Jak Marek Cieślak ocenia pracę podopiecznych?(...)
103
Podczas niedzielnego rewanżowego pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa a Betard Spartą Wrocław, prezes "Lwów", Michał Świącik, poinformował o ustaleniu szczegółów kontr(...)
22
Wczorajszy pierwszy finał Speedway of Nations nie był specjalnie udany dla reprezentantów Polski, którzy zawody zakończyli na przedostatniej pozycji z dorobkiem 15 punktów. Po zako(...)
0
– Obecnie najlepiej prezentuje się Fredrik Lindgren, po nim jest Nicki Pedersen, a potem cała reszta z wyjątkiem Craiga Cooka – ocenia stawkę Grand Prix 2018 Marek Cieślak, selekcj(...)
46
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w niedzielę na własnym torze Betard Spartę Wrocław 49:41. Po meczu zadowolony z dyspozycji swoich zawodników był Marek Cieślak.(...)
677
Po 15 latach rozbratu, żużel na światowym poziomie wraca do Chorzowa! 15 września na przebudowanym Stadionie Śląskim znów zobaczymy najlepszych zawodników „czarnego sportu”, z któr(...)
103
Jak grom z jasnego nieba spadła dzisiaj na Falubaz Zielona Góra wiadomości o odejściu trenera Marka Cieślaka. (...)
5
Marek Cieślak po dwudziestu sezonach przerwy wraca do swojego macierzystego klubu. Przez najbliższe dwa lata będzie bowiem trenerem Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Do u(...)
102
Marek Cieślak nie będzie pełnił już funkcji trenera zielonogórskiego Falubazu w przyszłym sezonie. Szkoleniowiec w klubie z Zielonej Góry spędził ostatnie dwa lata, z którym zdobył(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com