Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAREK CIESLAK - Wiadomości
0
W tym momencie nie ma zawodnika, który może zdetronizować Bartosza Zmarzlika w Grand Prix, ale sezon jest długi i wszystko może się wydarzyć – uważa Marek Cieślak, legendarny trene(...)
103
Marek Cieślak: Żużel na PGE Narodowym to nobilitacja, wszyscy jedziemy do Warszawy(...)
366
Rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej książki duetu Marek Cieślak – Wojciech Koerber. Panowie po sukcesie bestsellera „Pół wieku na czarno”, wracają z kolejną książką. Tym razem po (...)
128
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
0
Kończy się powoli okres przymusowego postoju w PGE Ekstralidze. Marek Cieślak, pełniący funkcję trenera Eltrox Włókniarza Częstochowy już czuje powiew zbliżającego się sezonu. (...)
3
Powoli odliczamy dni do odroczonego startu PGE Ekstraligi. (...)
60
Formalności stało się zadość i Marek Cieślak został dziś powołany na trenera żużlowej reprezentacji Polski seniorów na sezon 2020.(...)
218
Podczas trwającej dzisiaj w hotelu Arche imprezie pt. Lwy Biznesu podsumowującej mijający sezon w wykonaniu forBet Włókniarza Częstochowa dowiedzieliśmy się, że szkoleniowiec Repre(...)
126
Prezes PZM-ot, Michał Sikora na łamach anteny telewizyjnej canal+, zaraz po uroczystej Gali PGE Ekstraligi, poinformował, że obecny selekcjoner Reprezentacji Polski, Marek Cieślak (...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
2
Leszczynianie podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie nie dali najmniejszych szans miejscowej drużynie i pewnie zwyciężyli. Spotkanie miało status meczu zagrożonego, a od sob(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
143
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dziś poznaliśmy skład „Biało-czerwonych” na to spotkanie.(...)
101
Żużlowa Reprezentacja Polski zakończyła zgrupowanie w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Jak Marek Cieślak ocenia pracę podopiecznych?(...)
103
Podczas niedzielnego rewanżowego pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa a Betard Spartą Wrocław, prezes "Lwów", Michał Świącik, poinformował o ustaleniu szczegółów kontr(...)
22
Wczorajszy pierwszy finał Speedway of Nations nie był specjalnie udany dla reprezentantów Polski, którzy zawody zakończyli na przedostatniej pozycji z dorobkiem 15 punktów. Po zako(...)
0
– Obecnie najlepiej prezentuje się Fredrik Lindgren, po nim jest Nicki Pedersen, a potem cała reszta z wyjątkiem Craiga Cooka – ocenia stawkę Grand Prix 2018 Marek Cieślak, selekcj(...)
46
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w niedzielę na własnym torze Betard Spartę Wrocław 49:41. Po meczu zadowolony z dyspozycji swoich zawodników był Marek Cieślak.(...)
677
Po 15 latach rozbratu, żużel na światowym poziomie wraca do Chorzowa! 15 września na przebudowanym Stadionie Śląskim znów zobaczymy najlepszych zawodników „czarnego sportu”, z któr(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com