Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Marek Cieślak: Tor, jak tor
 21.05.2019 8:53
Leszczynianie podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie nie dali najmniejszych szans miejscowej drużynie i pewnie zwyciężyli. Spotkanie miało status meczu zagrożonego, a od soboty w Częstochowie był obecny komisarz.

Marek Cieślak na łamach portalu elka.pl przyznał, że obecność komisarza toru miała wpływ na jego przygotowanie - Tor, jak tor. Mecz był zagrożony, od soboty nad przygotowaniem czuwał komisarz, dlatego nic nie mogliśmy zrobić. Tu jeździli jednak najlepsi zawodnicy na świecie, którzy wczoraj wygrywali Grand Prix, a nie szkółka. Jeśli powiemy, że to był tor nie dla nich, to jak chcą jeździć w Grand Prix i wygrywać? Mówienie o torze nie ma sensu, czy Leszno jeździło na jakimś innym?

 

Liderzy częstochowskiej, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce podczas sobotniego Grand Prix, w niedzielnym spotkaniu nie poradzili sobie tak dobrze jak w Warszawie - Gdy Crump wygrywał Grand Prix, następnego dnia w lidze robił 5,6 punktów. Jak mu nie poszło w Grand Prix, to w lidze robił komplet. Z Madsenem i Lindgrenem jest chyba podobnie. Nie chcę jednak w ten sposób tłumaczyć porażki. Leszno pojechało dzisiaj po prostu kapitalnie, a my słabo – podsumował Marek Cieślak.

Dominika Bajer (za: elka.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
5 miesięcy temu
najlepiej niosło połączenie banda-tor ;)))

Sajfutdinow to nawet beczkę tam wykręcał i z 4 miejsca prześcignął wszystkich

zawsze twierdziłem że ruskie żużloki to oprócz typowej dla nich narodowej fantazji [po szklance samogonu to już megafantazja co na wielu filmikach uwiecznione zostało ;)] - jeszcze umio jeździć ...

polecam naszym młodym [i nie tylko młodym, niestety] oglądnąć biegi gdy na łuku płynnie wyprzedzają jadąc bez strachu w odległości 1m od wyprzedzanego ... nawet młody Czugunow warty obejrzenia ...

zresztą zawsze ceniłem :
umiejętności techniczno-taktyczne
a supermotur + superdopasowanie+superreflex startowy
kompletnie mnie nie rajcują ...

no ale ja sie nie znam ...
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
no tor byl idelany
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com