Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Sześciu adeptów zdało część praktyczną egzaminu na licencjeę żużlową
 11.08.2016 13:13
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie przeprowadzony został egzamin na certyfikat żużlowy. Zgłoszonych zostało szesnastu , ale adeptów, ale ostatecznie do części praktycznej przystąpiło ostatecznie czternastu. Sześciu z nich przeszło ją pozytywnie. Dla adeptów ?czarnego? sportu to pierwszy krok do kariery żużlowej.
Część praktyczną egzaminu na licencję żużlową zaliczyli: Krystian StefanowPiotr Pióro (obydwaj Tarnów), Wiktor Lampart (Rzeszów), Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wielkopolski), Mateusz Błażykowski (Łódź) oraz Kevin Fajfer (Gniezno).
 
Adepci, którzy pozytywnym wynikiem zakończyli tę część egzaminu, przystąpili do testu pisemnego. Ponadto teorię zdawał też Jacek Rempała, który ze zdawania jazdy został zwolniony. Wyniki poznamy za kilka dni.
 
Nad przebiegiem egzaminu czuwali przewodniczący komisji egzaminacyjnej - Leszek Demski oraz członkowie: Marek Cieślak (trener reprezentacji Polski seniorów) oraz Rafał Dobrucki (trener młodzieżowej reprezentacji Polski).
 
 
   
Natalia Zawodna (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
5 lat temu
Konto usunięte
ponury Demski dobrze się wpasował w to betonowe towarzystwo na nsport... tam nadal się bawią w wybieranie "najeźdźcy kolejki" hahaha RAIDER MAJEWSKI zawsze wygrywa
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
Konto usunięte
To Łódź ma swoich juniorów wreszcie brawo,a Tarnów dwie nowe Jaskółki i młody Lampart w Rzeszowie,a Gnieźnie znowu Fajfer.
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
hahaha i kuzna talentow kosciechy pokazala moc hahahaha ten facte nadaje sie do kabaretu.. a nie do trenowania mlodych.niestye taka prawda.. wesly to facet.. i tam niech sie sparwdza..
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com