Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
MATEUSZ CIERNIAK - Wiadomości
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)
111
Krzysztof Kasprzak zakończył starty w sezonie 2022 z powodu kontuzji pleców. Zawodnik z uwagi na uciążliwy ból, nie będzie mógł wystartować w pozostałych dwóch turniejach cyklu Can(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
106
WTS Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze, Motor Lublin w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała na własnym obiekcie Motor Lublin w stosunku 52-37, tym samym drużyna prowadzona przez Kamila Brzozowskiego pozostaje niepokonana w lidze.(...)
414
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1. Finał SGP2 w Pradze. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Francis Gusts, Petr Ch(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
104
Za Mateuszem Cierniakiem udany mecz w PGE Ekstralidze przeciw ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Po spotkaniu, w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl młodzieżowiec opowiedział o nawierzchni w (...)
180
Jakub Miśkowiak zwyciężył w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym w Krośnie. Drugie miejsce zajął kolejny z Polaków, Mateusz Cierniak, zaś trzecie Duńczyk,(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
907
Mateusz Cierniak obronił wywalczony również przed rokiem Brązowy Kask. Finał rozegrano na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Michał Curzytek, zaś t(...)