Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MATEUSZ CIERNIAK - Wiadomości
0
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM(...)
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
Reprezentacja Polski w składzie: Przemysław Pawlicki, Szymon Woźniak oraz Mateusz Cierniak zwyciężyła w Mistrzostwach Europy Par rozgrywanych na torze im. Mariana Spychały w Opolu.(...)
0
Polacy po raz kolejny zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Złoto drugi raz z rzędu dla Mateusza Cierniaka, srebro wywalczył Damian Ratajczak, zaś brąz medal zawisł(...)
0
Reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzostw świata Speedway of Nations 2, którego bronili sprzed roku. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Pr(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Mateusz Cierniak wygraną we wczorajszym 2 finale SGP2 zrobił duży krok w stronę obrony tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Speedway Grand Prix 2 - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Keynan(...)
0
Już jutro w Gorzowie Wielkopolskim, odbędzie się druga runda cyklu Speedway Grand Prix 2. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
7
Mateusz Cierniak zwyciężył w pierwszej rundzie cyklu Speedway Grand Prix 2. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Damian Ratajczak.(...)
1
Dziś poznaliśmy listę startową na cykl Speedway Grand Prix 2. Organizatorzy przyznali trzy dzikie karty. O tytuł najlepszego zawodnika do lat 21 powalczy trzech Polaków. (...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)
111
Krzysztof Kasprzak zakończył starty w sezonie 2022 z powodu kontuzji pleców. Zawodnik z uwagi na uciążliwy ból, nie będzie mógł wystartować w pozostałych dwóch turniejach cyklu Can(...)