MATEUSZ SWIDNICKI - Wiadomości
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
130
Wiktor Lampart, Mateusz Świdnicki i Jakub Miśkowiak przed kamerami EkstraligaTV opowiedzieli o osiągnięciach w karierze juniorskiej i oczekiwaniach związanych z dalszymi etapami ka(...)
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
155
W sobotę (24 września) zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Stawką jest brązowy medal PGE Ekstraligi 2022. W 1. meczu wygrali torun(...)
102
7 września 2022 będzie jedną ze szczęśliwszych dat w karierze Mateusza Świdnickiego. To właśnie tego dnia odniósł największy jak dotąd sukces. Wychowanek częstochowskiego Włókniarz(...)
233
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Świdnicki. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Lampart(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
139
W piątek (1 lipca), drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzyła się na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu wyni(...)
258
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
308
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)
9
O tak udanej inauguracji sezonu marzy wielu zawodników, nawet ze zdecydowanie większym doświadczeniem w PGE Ekatralidze. Choć nikt się tego nie spodziewał jemu się udało, po mimo n(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
0
Mateusz Świdnicki, zawodnik nad którym patronat medialny pełni Zuzelend.com na łamach klubowego serwisu Eltrox Włókniarza Częstochowa podsumował mijające rozgrywki i także zdradził(...)