Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
CANAL+ wygrał przetarg, na mocy którego przedłużył prawa telewizyjne do transmisji PGE Ekstraligi. Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sportowych nadawcy oraz w serwisie CANAL+ online aż do 2025 roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEUSZ SWIDNICKI - Wiadomości
9
O tak udanej inauguracji sezonu marzy wielu zawodników, nawet ze zdecydowanie większym doświadczeniem w PGE Ekatralidze. Choć nikt się tego nie spodziewał jemu się udało, po mimo n(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
0
Mateusz Świdnicki, zawodnik nad którym patronat medialny pełni Zuzelend.com na łamach klubowego serwisu Eltrox Włókniarza Częstochowa podsumował mijające rozgrywki i także zdradził(...)
1
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
150
Miniony sezon dla Mateusz Świdnickiego był jego debiutem w rozgrywkach ligowych. Choć na codzień reprezentuje barwy Włókniarza Częstochowa to jako gość ścigał się dla Wilków z Kros(...)
37
forBet Włokniarz Częstochowa poinformował o dwóch kontraktach na przyszłoroczny sezon. Tym razem na oku zainteresowań są juniorzy Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki. Przypomni(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
213
Mateusz Świdnicki został wypożyczony z forBET Włókniarza Częstochowa do Wilków Krosno. Dzięki czemu będzie mógł on wystąpić w fazie play-off 2. Ligi Żużlowej już w najbliższą niedz(...)
1
Na Stadionie Miejskim w Rybniku została rozegrana kolejna półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na pierwszej pozycji wtorkowych zawodów uplasowały się ex aequo (...)
53
Dziś rozegrano zaległy ćwierćfinał MIMP w Gdańsku. W tych zawodach najlepszy okazał się Marcin Turowski, zawodnik MRGARDEN GKM – u Grudziądz. Razem z nim awans uzyskali także koleg(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
0
Za nami zaległe spotkanie 5. kolejki na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. Po meczu trenerzy obu zespołów krótko podsumowali obecną sytuację panującą w ich zespołach. (...)
0
W sobotnie popołudnie Power Duck Iveston PSŻ Poznań zaprosił do lasku golęcińskiego Wilki Krosno. Mecz od samego niemal początku układał się po myśli gospodarzy. Tego dnia nawet pr(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze Wilki Krosno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Wilki Krosno w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Wilki Krosno w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
109
Po raz ósmy stanęły do rywalizacji zespoły jadące w grupie 4. Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (oficjalnie była to runda VII tych rozgrywek). W turnieju rozegranym w Lublinie(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 46:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
164
W czwartek w Częstochowie rozegrano zaległą trzecią rundę rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. W zawodach triumfowali gospodarze przed Lokomotivem Daugavpils i Bogdan(...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com