Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Mads Hansen wygrywa 1 Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Stralsund (wyniki)
 04.09.2021 22:15
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowiak, który dopiero w biegu finałowym uznać musiał wyższość rywala. Na najniższym stopniu podium stanął kolejny z Polaków, Wiktor Lampart.

Jako ostatni w biegu finałowym linię mety minął zawodnik gospodarzy, Norick Bloedorn.

 

Trzeci z Polaków, Mateusz Świdnicki zdołał awansować do półfinałów w, którym niestety przyjechał na końcu stawki i ostatecznie dało mu to miejsce 8 w końcowej klasyfikacji.

.

2 finał o tytuł najlepszego juniora na świecie rozegrany zostanie w Krośnie 25 września.

 

Wyniki:

1. Mads Hansen (Dania) (3, 1, 2, 3, 3) 12 - I miejsce w biegu finałowym
2. Jakub Miśkowiak (Polska) (3, 3, 3, 3, 3) 15 - II miejsce w biegu finałowym
3. Wiktor Lampart (Polska) (3, 2, 3, 1, 3,) 12 - III miejsce w biegu finałowym
4. Norick Bloedorn (Niemcy) (3, 2, 2, 0, 2) 9 - IV miejsce w biegu finałowym
5. Francis Gusts (Łotwa) (1, 3, 3, 2, 2,) 11
6. Alexander Woentin (Szwecja) (2, 3, 1, 3, 1) 10
7. Mark Karion (MFR) (w, 2, 3, 3, 1) 9
8. Mateusz Świdnicki (Polska) (2, 3, 1, 2, 0) 8
9. Daniils Kolodinskis (Łotwa) (0, 1, 2, 2, 3) 8
10. Petr Chlupac (Czechy) (2, 1, 2, 1, 2) 8
11. Lukas Baumann (Niemcy) (2, 2, 0, 1, 1) 6
12. Ernest Matjuszonoks (Łotwa) (1, 0, 0, 2, 2) 5
13. Marko Levishyn (Ukraina) (1, 0, 0, 1, 0) 2
14. Metthew Gilmore (Australia) (0, 1, 0, 0, 1) 2
15. Steve Goret (Francja) (0, 0, 1, 0, 0) 1
16. Jan Kvech (Czechy) (1, u, -, -, -) 1
17. Marius Hillebrand (Niemcy) (1, 0) 1
18. Fynn Ole Schmietendorf (Niemcy) (0, 0) 0
 
 
Bieg po biegu:
1. Mads Hansen, Mateusz Świdnicki, Jan Kvech, Steve Goret 
2. Norick Bloedorn, Lukas Baumann, Ernest Matjuszonoks, Mark Karion 
3. Wiktor Lampart, Petr Chlupac, Marko Levishyn, Metthew Gilmore 
4. Jakub Miśkowiak , Alexander Woentin , Francis Gusts, Daniils Kolodinskis 
5. Alexander Woentin , Lukas Baumann, Petr Chlupac, Fynn Ole Schmietendorf 
6. Francis Gusts, Norick Bloedorn, Metthew Gilmore, Steve Goret
7. Mateusz Świdnicki, Mark Karion, Daniils Kolodinskis, Marko Levishyn 
8. Jakub Miśkowiak , Wiktor Lampart, Mads Hansen, Ernest Matjuszonoks 
9. Jakub Miśkowiak , Norick Bloedorn, Marius Hillebrand, Marko Levishyn
10. Wiktor Lampart, Daniils Kolodinskis, Steve Goret, Lukas Baumann 
11. Francis Gusts, Petr Chlupac, Mateusz Świdnicki, Ernest Matjuszonoks
12. Mark Karion, Mads Hansen, Alexander Woentin , Metthew Gilmore 
13. Mark Karion, Francis Gusts, Wiktor Lampart, Marius Hillebrand 
14. Alexander Woentin , Ernest Matjuszonoks, Marko Levishyn, Steve Goret 
15. Jakub Miśkowiak , Mateusz Świdnicki, Lukas Baumann, Metthew Gilmore
16. Mads Hansen, Daniils Kolodinskis, Petr Chlupac, Norick Bloedorn 
17. Daniils Kolodinskis, Ernest Matjuszonoks, Metthew Gilmore, Fynn Ole Schmietendorf 
18. Jakub Miśkowiak , Petr Chlupac, Mark Karion, Steve Goret
19. Wiktor Lampart, Norick Bloedorn, Alexander Woentin , Mateusz Świdnicki 
20. Mads Hansen, Francis Gusts, Lukas Baumann, Marko Levishyn
 
Biegi półfinałowe:
21. Jakub Miśkowiak , Norick Bloedorn, Francis Gusts, Mark Karion 
22. Wiktor Lampart, Mads Hansen, Alexander Woentin , Mateusz Świdnicki 
 
Bieg finałowy:
23. Mads Hansen, Jakub Miśkowiak , Wiktor Lampart, Norick Bloedorn 



Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com