Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MEMORIAL EDWARDA JANCARZA - Wiadomości
10
Wszystkich spragnionych fanów czarnego sportu zapraszamy do Gorzowa na Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się w niedzielę. (...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
0
Turniej upamiętniający gorzowskiego żużlowca odbędzie się 31 marca, tydzień przed inauguracją PGE Ekstraligi. (...)
117
Fani czarnego sportu z niecierpliwością czekają na początek sezonu żużlowego, odliczają dni i spoglądają za okno z nadzieją, że w tym roku aura będzie łaskawa. (...)
419
Turniej upamiętniający legendę gorzowskiego speedwaya zostanie rozegrany 30 marca. (...)
5
W czwartkowy wieczór fani z miasta nad Wartą mieli powody do radości. Memoriał Edwarda Jancarza wygrał ulubieniec gorzowskich kibiców-Bartosz Zmarzlik.(...)
180
Wczorajszy Memoriał Edwarda Jancarza był bardzo udany dla zawodników reprezentujących barwy lubuskich klubów. Na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik, drugi był Patryk(...)
2
Już w czwartek 31 maja o godzinie 17 odbędzie się piętnasty memoriał legendy gorzowskiego speedway’a, ze względu na zmianę daty jego rozegrania drobnym korektą uległ skład. Pojawi(...)
37
Tegoroczny memoriał został już dwa razy przełożony, miejmy nadzieję z odbędzie się zgodnie z aktualnym planem czyli 31 maja.(...)
100
Memoriał legendy gorzowskiego speedwaya został przełożony po raz drugi. Pierwotnie turniej upamiętniający Edwarda Jancarz miał odbyć się 1 kwietnia, jednak pogoda pokrzyżowała szyk(...)
0
Niestety z powodu aktualnego stanu toru i niekorzystnych prognoz pogody na nadchodzące dni organizatorzy zmuszeni są wyznaczyć inny termin tych zawodów.(...)
125
Nie wiadomo czy dojdzie do zaplanowanego na Niedzielę Wielkanocną memoriału gorzowskiej legendy. Wszystkiemu winna jest pogoda. Obecnie w mieście nad Wartą pada śnieg.(...)
100
Za dwa tygodnie oczywiście o ile aura będzie łaskawa, na stadionie przy Śląskiej odbędzie się XV Memoriał legendy gorzowskiego speedwaya- Edwarda Jancarza. (...)
122
Jak co roku memoriał odbędzie się tydzień przed rozpoczęciem ligowych zmagań na polskich torach i będzie ostatnim sprawdzianem formy dla zawodników z światowej czołówki.(...)
1
We wczorajszym Memoriale Edwarda Jancarza dobrze zaprezentował się nowy nabytek gorzowskiej Stali ? Martin Vaculik.(...)
2
Dziś na gorzowskim stadionie odbył się długo wyczekiwany Memoriał, który był jednym z ostatnich okazji do sprawdzenia indywidualnej formy zawodników przed startem PGE Ekstraligi. N(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie przy Śląskiej odbędzie się turniej upamiętniający legendę gorzowskiego speedwaya ? Edwarda Jancarza. Zawody zostały reaktywowane po siedmiu lata(...)
0
W niedzielę na stadionie przy ul. Śląskiej w Gorzowie rozegrany zostanie 14 Memoriał Edwarda Jancarza.(...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
1
Fani czarnego sportu, którzy 9 kwietnie nie będą mogli, być na stadionie przy Śląskiej nie muszą się martwić, gdyż transmisję z zawodów można będzie obejrzeć w telewizji nc+.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com