Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAEL HAERTEL - Wiadomości
106
W Wielką Sobotę w niemieckim Gustrow odbył się tradycyjny wielkanocny turniej Osterpokal. Tego dnia bezkonkurencyjny w całych zawodach był Fin Timo Lahti, który zwyciężył z komplet(...)
7
To będzie prawdziwa bomba na dzień dobry. 14 września w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda FOGO FIM Speedway U21 World Championship, a już w pierwszym biegu dojdzie do st(...)
30
W trzecim wyścigu przerwanego meczu Wanda - Unia Kolejarz doszło do groźnie wyglądającego upadku na pierwszym łuku. Jak domino na torze znaleźli się Damian Baliński, Sebastian Nied(...)
26
Speedway Wanda Kraków z kolejnym kontraktem. Do zespołu dołączył Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Niemiec - Michael Haertel. (...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
876
Niemiec Michael Haertel otrzymał dziką kartę na drugą rundę EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która 8 września odbędzie się w Gustrow. Rezerwowymi na te zawody będą Dom(...)
0
W niedzielę na torze w niemieckim Herxheim rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Niemiec. Po raz trzeci z rzędu tytuł zdobył Michael Härtel.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com