MICHAEL HAERTEL - Wiadomości
106
W Wielką Sobotę w niemieckim Gustrow odbył się tradycyjny wielkanocny turniej Osterpokal. Tego dnia bezkonkurencyjny w całych zawodach był Fin Timo Lahti, który zwyciężył z komplet(...)
7
To będzie prawdziwa bomba na dzień dobry. 14 września w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda FOGO FIM Speedway U21 World Championship, a już w pierwszym biegu dojdzie do st(...)
30
W trzecim wyścigu przerwanego meczu Wanda - Unia Kolejarz doszło do groźnie wyglądającego upadku na pierwszym łuku. Jak domino na torze znaleźli się Damian Baliński, Sebastian Nied(...)
26
Speedway Wanda Kraków z kolejnym kontraktem. Do zespołu dołączył Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Niemiec - Michael Haertel. (...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
876
Niemiec Michael Haertel otrzymał dziką kartę na drugą rundę EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która 8 września odbędzie się w Gustrow. Rezerwowymi na te zawody będą Dom(...)
0
W niedzielę na torze w niemieckim Herxheim rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Niemiec. Po raz trzeci z rzędu tytuł zdobył Michael Härtel.(...)