Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY GRAND PRIX - Wiadomości
0
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższ(...)
0
Oskar Fajfer otrzymał dziką kartę na zbliżające się coraz większymi krokami 2024 ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland w Gorzowie.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM Speedway GP of the Czech Republic - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
0
2 tygodnie temu
Niestety ze względu na padający deszcz nie udało się rozegrać kwalifikacji do dzisiejszej 3 rundy cyklu SGP na czeskiej Markecie w Pradze. 2024 Orlen FIM Speedway GP of the Czech (...)
0
Max Fricke pojawi się w sobotę na praskiej Markecie w miejsce kontuzjowanego Jasona Doylea.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kwalifikacje SGP - Lonigo. Zwycięzcą turnieju został Jan Kvech. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Michael Paco Castagna(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Bartosz Zmarzlik wygrał dzisiejsze kwalifikacje do wieczornej 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix na torze w niemieckim Landshut.(...)
0
Szymon Woźniak miał okazje zadebiutować w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas 2 rundy Speedway Grand Prix.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
0
Za nami nowa formuła kwalifikacji do 2 rundy cyklu Speedway Grand Prix 2024, która już jutro odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.(...)
0
Patryk Dudek otrzymał dziką kartę na eliminację do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix.(...)
0
W piątek (10 maja) na torze stadionu PGE Narodowego odbędą się kwalifikacje przed 2024 Orlen FIM SGP of Poland – Warsaw oraz nowość w formacie Grand Prix – sprint! Za udział w bieg(...)
0
Jack Holder wygrywając na inaugurację Speedway Grand Prix w sezonie 2024 na torze w Gorican wpisał się na karty historii. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason (...)
0
Dominik Kubera został zwycięzcą pierwszych w tym roku kwalifikacji do Speedway Grand Prix. Na torze Stadionu Millenium w Gorican wykręcił najlepszy czas jednego okrążenia i w pokon(...)
0
W tym momencie nie ma zawodnika, który może zdetronizować Bartosza Zmarzlika w Grand Prix, ale sezon jest długi i wszystko może się wydarzyć – uważa Marek Cieślak, legendarny trene(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM British Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jack (...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
107
Na godzinę 19:00 zaplanowana została dzisiaj 7 runda cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com