Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z którymi zawodnicy przystąpią do zawodów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY GRAND PRIX - Wiadomości
0
Na PGE Narodowym w Warszawie nie zabrakło emocjonującego widowiska. Zawodnicy zaprezentowali fenomenalną jazdę, walcząc o miejsce na podium. Zwycięzcą Grand Prix Polski w Warszawie(...)
102
Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi był Jason Doyle, a trzeci Matej Zagar. Poza podium wylądował Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu f(...)
0
Od wyłonienia indywidualnego mistrza świata, minęło już kilka miesięcy. Powracam wracając do minionych wydarzeń i zrobiłem krótką analizę tego bardzo ciekawego sezonu. Czy Hancock (...)
13
Toruń, miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Region ten słynie z żużla, ponieważ w małej odległości są aż trzy ośrodki speedwaya. (...)
0
W zeszłą sobotę po raz trzeci Nowa Zelandia ugościła najlepszych żużlowców na świecie. Pierwszy tegoroczny turniej w Auckland obfitował w walkę na torze i sensacyjne rozstrzygnięci(...)
0
Po trzynastu latach istnienia żużlowej Grand Prix nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy nigdy na stałe nie gościli swojego zawodnika w elitarnej serii turniejów o Indywidualne Mistrzostw(...)
0
Anglik Chris Harris zastąpi w Grand Prix wycofującego się z cyklu Tomasza Golloba. Tak informuje szwedzki portal żużlowy speedwaynyheter.se.(...)
1
Nie Gdańsk i Berlin ale podobnie jak w obecnym roku Bydgoszcz gościć będzie pierwszą europejską rundę cyklu Speedway Grand Prix w 2014 roku. BSI i włodarze miasta doszli do poroz(...)
0
Nie Daugavpils a stolica Łotwy - Ryga będzie gospodarzem przyszłorocznej rundy Speedway Grand Prix Łotwy. Dziś podjęto decyzje aby żużel na najwyższym światowym poziomie zagościł(...)
1
17 maja przyszłego roku po raz pierwszy w historii żużlowy turniej Grand Prix zagości w Finlandii. Stadion Ratina w Tampere, gdzie odbędą się zawody jest już gotowy na przyjęcie(...)
0
Andreas Jonsson, Fredrik Lindgren, Tomasz Gollob i Chris Holder otrzymali od BSI i FIM tzw. "wild cards" na przyszły sezon Grand Prix. Dyrektor sportowy cyklu Speedway Grand Prix T(...)
0
Praktycznie znany jest terminarz cyklu Speedway Grand Prix w roku 2014. Jedyną niewiadomą jest czy Bydgoszcz zdecyduje się zorganizować pierwszą europejską rundę pod koniec kwietn(...)
0
Andreas Jonsson, Chris Holder i Tomasz Gollob to pewniacy do otrzymania dzikiej karty od władz cyklu Speedway Grand Prix na rok 2014. Kibiców nurtuje pytanie do kogo trafi czwarta(...)
0
W przyszłym roku ponownie dwa turnieje Grand Prix zagoszczą na Półwysep Jutlandzki. Duńscy kibice żużla zobaczą najlepszych zawodników na świecie w Kopenhadze i Vojens.(...)
0
W najbliższą sobotę w Sztokholmie na nowym stadionie Narodowym Friends Arena rozegrany zostanie po raz pierwszy turniej Grand Prix na żużlu. Czy istnieje szansa, że także w przys(...)
0
Nowa Zelandia po raz trzeci z kolei ugości najlepszych żużlowców świata. Malowniczy stadion Western Springs w Auckland otworzy przyszłoroczny cykl turniejem Grand Prix Nowej Zela(...)
0
Austriackie miasto Sankt Johann przeznaczyło 250.000 euro na remont stadionu żużlowego. W niedalekiej przyszłości włodarze miasta chcą zorganizować na pięknie położonym w sercu A(...)
0
Fińskie Tampere w przyszłym roku oficjalnie dołączy do miast organizujących żużlowe turnieje Grand Prix. Promotor imprezy - Jarno Kosonen poinformował że w środę podpisał trzy l(...)
0
17 sierpnia na torze w Daugavpils rozegrana zostanie kolejna eliminacja tegorocznego cyklu Grand Prix. Wczoraj BSI ogłosiła że dziką kartę na te zawody otrzyma młody i utalentowany(...)
0
W ostatnią sobotę Terenzano po pięciu latach pożegnało się z turniejami cyklu Speedway Grand Prix. Nie oznacza to jednak, że Włochy wypadną z państw organizujących żużlowe turniej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com