Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAEL PALM TOFT - Wiadomości
0
Sheffield Tigers zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Peterborough Panthers w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
169
SpecHouse PSŻ Poznań poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Już od najbliższego spotkania parw poznańskich Skorpionów będzie mógł bronić Michael Palm Toft.(...)
82
Duńczyk, Michael Palm Toft w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy Peterborough Panters.(...)
45
W poniedziałek rozegrano kolejne spotkanie w ramach Premiership Supporters Cup, w którym ekipa Poole Pirates pokonała na wyjeździe Kings Lyyn Stars 41:49. Goście pokazali wielki ch(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
35
Michael Palm Toft jest czwartym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie reprezentowa zespól Kings Lynn Stars. (...)
0
Michael Palm Toft jest gotowy do trzeciego sezonu w barwach duńskiego Esbjerg Motorsport, a tym samym wielu kibiców czeka już z niecierpliwością, by oglądać jednego z efektowniej j(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com