Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAL GRUCHALSKI - Wiadomości
50
Michał Gruchalski - W przyszłym sezonie będzie nas stać na bardzo dużo(...)
101
Kościuch i Gruchalski zawodnikami Orła Łódz(...)
174
Jednym z bohaterów Wybrzeża Gdańsk, po ostatnim wygranym meczu, został zawodnik u-24, Michał Gruchalski. Co pomogło mu w tak dobrej dyspozycji tego dnia? Czemu tak długo trzeba był(...)
46
Michał Gruchalski ukończył wiek juniora. W ostatni sezonie swoich startów na pozycjach 6 – 7 w klubie z Częstochowy wykręcił średnią 1,283 pkt na bieg. Pierwszy sezon seniorskiej k(...)
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
94
Całkiem spora grupa kibiców zebrała się we wtorkowe popołudnie na koronie stadionu żużlowego w Poznaniu, aby obejrzeć walkę zawodników w jednej z rund eliminacji Młodzieżowych Indy(...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
0
Michał Gruchalski z Włókniarza Częstochowa z kompletem punktów wygrał w Krośnie eliminację Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Awans do finału wywalczyli równi(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
1
Dzisiaj na na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie rozgrana została jubileuszowa XV Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Wśród okrojonej obsadz(...)
102
Młodzieżowiec Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski podpisał niedawno swój pierwszy zagraniczny kontrakt. Wychowanek biało-zielonych związał się roczną umową z duńskim Holsted (...)
1
Sezon powoli dobiega końca. Poczytajcie co do powiedzenia ma Michał Gruchalski.(...)
104
Zwycięstwem Michała Gruchalskiego zakończyła się IV runda Nice Cup rozgrywane dzisiaj na torze w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Davisa Kurmis, zaś na najniższym stopniu podium(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
3
Krośnianie wzmacniają się przed półfinałem Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w którym zmierzą się z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
0
W Częstochowie w miniony weekend po raz pierwszy na stadionie żużlowym zawarczały motocykle, gdyż zawodnicy Stowarzyszenia CKM Włókniarz odbyli pierwsze treningowe jazdy w 2015 rok(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com