Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAL GRUCHALSKI - Wiadomości
50
Michał Gruchalski - W przyszłym sezonie będzie nas stać na bardzo dużo(...)
101
Kościuch i Gruchalski zawodnikami Orła Łódz(...)
174
Jednym z bohaterów Wybrzeża Gdańsk, po ostatnim wygranym meczu, został zawodnik u-24, Michał Gruchalski. Co pomogło mu w tak dobrej dyspozycji tego dnia? Czemu tak długo trzeba był(...)
46
Michał Gruchalski ukończył wiek juniora. W ostatni sezonie swoich startów na pozycjach 6 – 7 w klubie z Częstochowy wykręcił średnią 1,283 pkt na bieg. Pierwszy sezon seniorskiej k(...)
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
94
Całkiem spora grupa kibiców zebrała się we wtorkowe popołudnie na koronie stadionu żużlowego w Poznaniu, aby obejrzeć walkę zawodników w jednej z rund eliminacji Młodzieżowych Indy(...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
0
Michał Gruchalski z Włókniarza Częstochowa z kompletem punktów wygrał w Krośnie eliminację Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Awans do finału wywalczyli równi(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
1
Dzisiaj na na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie rozgrana została jubileuszowa XV Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Wśród okrojonej obsadz(...)
102
Młodzieżowiec Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski podpisał niedawno swój pierwszy zagraniczny kontrakt. Wychowanek biało-zielonych związał się roczną umową z duńskim Holsted (...)
1
Sezon powoli dobiega końca. Poczytajcie co do powiedzenia ma Michał Gruchalski.(...)
104
Zwycięstwem Michała Gruchalskiego zakończyła się IV runda Nice Cup rozgrywane dzisiaj na torze w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Davisa Kurmis, zaś na najniższym stopniu podium(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
3
Krośnianie wzmacniają się przed półfinałem Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w którym zmierzą się z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
0
W Częstochowie w miniony weekend po raz pierwszy na stadionie żużlowym zawarczały motocykle, gdyż zawodnicy Stowarzyszenia CKM Włókniarz odbyli pierwsze treningowe jazdy w 2015 rok(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com