Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MK MED - Wiadomości
8
Za chwilę start sezonu. Czujemy namiastkę powrotu do normalności, choć rzeczywistość nie pozwala zapomnieć o tym, czym żył świat przez parę ostatnich tygodni.(...)
64
Sytuacja nie wygląda za ciekawie bo nie pracuje. Obecnie udzielam jedynie darmowych porad telefonicznych – mówi Michał Kliba właściciel gabinetu fizjoterapeutycznego MK MED w Rzesz(...)
26
MK MED Michała Kliby jest jednym z najpopularniejszych gabinetów fizjoterapeutycznych w środowisku sportowym. Z usług korzystają także żużlowcy, którzy niejednokrotnie mieli możliw(...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
0
Grupa zawodników, która w przyszłym sezonie będą startować pod patronatem medycznym MK Med Michała Kliby nieustannie się powiększa. W tej chwili do Andreja Karpova i Mikkela Michel(...)
0
Poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który w nadchodzącym sezonie będzie w sposób intensywniejszy korzystał z usług gabinetu fizjoterapeutycznego MK MED Michała Kliby. Po Andre(...)
59
Niedawno wspominaliśmy, że w Rzeszowie Michał Kliba postawił gabinet, w którym dokonuje rzeczy niemożliwych stawiając na nogi sportowców po ciężkich dla nich kontuzjach. MK MED odw(...)
0
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com