Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 20:30
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Kumla Indianerna Speedway
Dzisiaj o 19:00
Polecamy
Uczestnik IM Australii dołącza do MK MED
 13.01.2020 16:19
Grupa zawodników, która w przyszłym sezonie będą startować pod patronatem medycznym MK Med Michała Kliby nieustannie się powiększa. W tej chwili do Andreja Karpova i Mikkela Michelsena dołączył Australijczyk Josh Pickering.

Australijczyk jest świeżo po zawodach o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. W ostatniej rundzie awansował do biegu finałowego. W całym cyklu zdobył 38 punktów i zajął 7. miejsce. Jest to bardzo dobry wynik. Josh musiał po prostu uznać wyższość bardziej doświadczonych zawodników, którzy w lidze polskiej startują w zespołach walczących w PGE Ekstralidze lub jej zapleczu. Pickering jest zawodnikiem Wilków Krosno, podobnie zresztą jak Andrej Karpov. Obaj będą zatem pod stałą opieką medyczną Michała Kliby.

Bardzo się cieszę, że Josh Pickering przyjął ofertę współpracy. Jest ambitnym zawodnikiem, co potwierdziły niedawne zawody w Australii. Mamy nadzieję, że w tym roku zanotuje kolejny progres swojej formy sportowej. A ja zadbam o jego jak najlepszą regenerację – mówi Michał Kliba.

 

Wiemy, że na tej trójce patronat się nie będzie kończył. Właściciel gabinetu ma jeszcze kilka asów w rękawie. Cierpliwie czekamy!

 

Michał Lewandowski (za: inf. własna/fb)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com