LIVE
Birmingham Brummies
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MPPK - Wiadomości
0
Orlen Oil Motor Lublin obronił tytuł najlepszej pary klubowej w Polsce. Zawodnicy lubelskich Koziołków na torze w Poznaniu o dwa punkty wyprzedzili drugich w klasyfikacji, ekipę K(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
145
Motor Lublin w składzie: Dominik Kubera, Mikkel Michelsen oraz Wiktor Lampart sięgnęła po tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na torze Golęcin w Poznaniu.(...)
203
3 lata temu
Znamy nową datę MPPK(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
1
W najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędą się LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Pierwotnie turniej miał mieć miejsce w Ostrowie, ostatecznie jednak został przeniesiony do miast(...)
10
Lotos Mistrzostwa Polski Par Klubowych – to pełna nazwa imprezy, która wyłoni najlepszy klubowy żużlowy duet w kraju. Zawody odbędą się w sobotę, 11 maja, o 14.45 na torze w Bydgos(...)
140
Kibice ostrowskiego żużla mogą w tym sezonie liczyć na przynajmniej dwie dodatkowe atrakcje – Super Mecz oraz finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Imprezy organizowane będą we ws(...)
207
Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w Mistrzostwach Polski Par Klubowych, które odbyły się na torze w Ostrowie. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyli zawodnicy z Zielonej Góry. Na(...)
268
Stadion żużlowy w Ostrowie Wlkp. gościć będzie dzisiaj finalistów Mistrzostw Polski Par Klubowych. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wynik(...)
21
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
116
Para Cash Broker Stal Gorzów zdobyła dzisiaj w Ostrowie tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych. Gorzowianie z dużą przewagą wygrali z drugimi na podium zawodnikami Ekantor.pl Faluba(...)
901
Od godziny 14:45 na torze w Ostrowie ruszy finał o tytuł najlepszej pary żużlowej w Polsce. Dwie godziny później na poznańskim Golęcinie rozpocznie się 1 finał o tytuł najlepszego (...)
89
Adrian Miedziński rozpoczął jazdy treningowe po kontuzji łokcia jakiej nabawił się w spotkaniu z zielonogórskim Ekantor Falubaz Zielona Góra, 18 czerwca. Wówczas Miedziak zderzył s(...)
75
Dzisiaj na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano ubiegłoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody miały się odbyć w październiku ubiegłego roku, ale na przeszkodzie st(...)
0
Para Betard Sparty Wrocław okazała się najlepsza w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na torze w Rawiczu. Srebrny medal zawisł na szyi żużlowców Fogo Unii Leszno p(...)
102
8 lat temu
W sobotę o godzinie 16.00 na stadionie im. Floriana Kapały zostanie rozegrany finał Mistrzostw Polski Par Klubowych 2016. Ubiegłoroczny finał miał się odbyć w październiku, ale ze (...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Par Klubowych 2016. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16.00.(...)
281
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym w dniu dzisiejszym komunikacie informuje o finału Nice Cup, który miał odbyć się na torze w Świętochłowicach. Ponad to podany został nowy (...)
23
Na sobotnie popołudnie w Rawiczu zaplanowano finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody nie dojdą do skutku w planowanym terminie.(...)