NICOLAS COVATTI - Wiadomości
6
Podczas 9 rundy Miiędzynarodowych Mistrzostw Argentyny w Bahia Blanca, które padły łupem lidera klasyfikacji generalnej, Patryka Wojdyły w biegu półfinałowym doszło do kraksy. Najb(...)
86
Wczoraj w Lonigo odbył się turniej indywidualny. W zawodach brali udział Włosi, Duńczycy, Szwedzi a także Brytyjczyk. Najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy Michael Paco Cas(...)
38
Włoska gwiazda Nicolas Covatti czuje się jak u siebie w domu po tym, jak znów wrócił do Ipswich po nieudanej adaptacji do toru w Poole w sezonie 2019. Uczestnik Monster Energy FIM (...)
1
W środowym spotkaniu brytyjskiej Championship ekipa Somerset Rebels pokonała na własnym torze Eastbourne Eagles w stosunku 54:36.(...)
103
Nicolas Covatti w przyszłym roku będzie reprezentować barwy zespołu Lokomotiv Daugavpils To kolejny zawodnik, który został zakontraktowany przez tegorocznego zwycięzcę Nice Polski(...)
104
Burzliwy koniec sezonu 2015 i czwarta lokata na koniec sezonu 2016. Kto wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności wśród Żurawi, a od kogo oczekiwałoby się więcej. Jak przebiegał te(...)
1
Żużlowcy Stali BETAD Leasing Rzeszów sromotnie przegrali ostatni w tym sezonie mecz w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Żurawie, jadąc w mocno okrojonym składzie ulegli liderowi tych r(...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano w dniu dzisiejszym półfinał do Speedway European Championschips. W zawodach z kompletem punktów triumfował Duńczyk, Michael Jepsen Jensen. Drugie mie(...)
3
Stal Rzeszów zakontraktowała kolejnego żużlowca na sezon 2016. Z klubem z Podkarpacia kontraktem związał się Nicolas Covatti.(...)
1
Nicolas Covatti triumfował w pierwszych zawodach z cyklu Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Argentyny na torze Bahia Blanca. Drugie miejsce przypadło dla Fernando Garcia, zaś (...)
0
Nicolas Covatti został kolejnym zawodnikiem zespołu KSM Krosno. Jest on dziesiątym zawodnikiem w kadrze zespołu z Podkarpacia.(...)
0
Nicolas Covatti zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, które rozgrywane są na torze w Bahia Blanca. (...)
0
Nicolas Covatti okazał się najlepszy podczas pierwszej rundy Indywidualnych Mistrzostw Argentyny.(...)
0
Drużyna Belle Vue Aces pewnie pokonała na torze w Manchesterze ekipię Brimingham Brummies 56:39.(...)