Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
NIELS KRISTIAN IVERSEN - Wiadomości
106
Orzeł Łódź wygrywając dzisiaj z ROW Rybnik w stosunku 51:39, odnosi drugie zwycięstwo ligowe. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Wypowiedzi po meczu Aforti Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź(...)
173
Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Niels Kistian Iversen oraz Paweł Miesiąc zostali dzisiaj ogłoszeni nowymi nabytkami Unii Tarnów.(...)
24
Stal Gorzów pokonała w dwumeczu Spartę Wrocław. W biegu 10. doszło do poważnej kraksy. Niels Kristian Iversen nie opanował motocykla i upadł na tor. Tuż za nim jechał Tai Woffinden(...)
1
Niels Kristian Iversen nie rozpoczął zbyt obiecująco obecnego sezonu żużlowego. Zawodnik w lidze zawodził a na domiar złego przytrafiła się jemu kontuzja, która wydłużyła czas na p(...)
1
Dzisiaj Moje Bermudy Stal Gorzów powalczą o pierwsze ligowe punkty na wyjeździe w pojedynku z Motorem Lublin. Gorzowianie udają się do Lublina osłabieni brakiem w składzie Duńczyka(...)
0
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
333
Żużlowiec z kraju Hamleta po dwuletniej przerwie postanowił wrócić do miasta nad Wartą. (...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
517
Niels Kristian Iversen doskonale zaprezentował się na Bergring Arenie w Teterowie i z trzynastoma punktami na koncie uplasował się na czwartej pozycji.(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
0
Najjaśniejszą postacią przegranego spotkania w Częstochowie w drużynie toruńskiej był Niels Kristian Iversen. Duńczyk sześciokrotnie pojawił się na torze i zdobył 14 punktów. Dobra(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
Kenneth Bjerre wywalczył dzisiaj tytuł Indywidualnego Mistrza Danii, podczas dzisiejszych zawodów wywalczył komplet osiemnastu punktów. Drugie miejsce zajął Niels Kristian Iversen,(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
41
Duński mistrz Niels-Kristian Iversen ma nadzieję, że mniej da więcej i zrezygnował z ligi brytyjskiej w tegorocznym kalendarzu. (...)
555
Kolejna nagroda w jego dorobku.(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)