Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Liga angielska rośnie w siłę. Wraca kolejny zawodnik
 21.02.2020 9:53
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.

Duńczyk w przeszłości reprezentował już „Pantery”. Było to w latach 2006 – 2010. Teraz do nich wraca. Współzałożyciel klubu Carl Johnson powiedział: Rozmawiamy z Nielsem od dłuższego czasu i staramy się dopasować wszystko do jego kalendarza. Wiem, że w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiły się inne nazwiska i potwierdzam, rozmawialiśmy z niektórymi zawodnikami. Ale Niels zawsze był naszym pierwszym wyborem i cieszę się, że do nas dołączył.

 

Promotor jest zadowolony z obecnego składu, który nie został jeszcze zamknięty, jaki mają na papierze. Do tej pory z klubem związali się: Hans Andersen, Chris Harris, Rohan Tungate, Michael Palm Toft i Bradley Wilson-Dean. Powiedziałem pierwszego dnia, że chcemy zespołu na bazie zawodników, którzy są ulubieńcami fanów i którzy potrafią jeździć na Showground. Patrząc na obecne nazwiska myślę, że tego dokonaliśmy – zakończył Johnson.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com