Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Betard Sparta Wrocław poinformowała o podpisaniu kontraktu przez swojego lidera Tai`a Woffidnena. Dla Brytyjczyka będzie to już dziewiąty sezon spędzony w stolicy dolnegośląska. W mijającym roku Tai zajął 8. miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi przywożąc średnio 2,208 pkt na b(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ORZEL LODZ - Wiadomości
107
W związku z objęciem przez córkę pana Witolda Skrzydlewskiego stanowiska wiceprezydenta Łodzi dotychczasowy prezes Orła Łódź zrezygnował z dalszego kierowania klubem.(...)
7
Klub z Torunia w środowe popołudnie poinformował o tym, że do drużyny dołączył Tobiasz Musielak. Dla wychowanka Fogo Unii Leszno będzie to kolejny sezon na zapleczu PGE Ekstraligi.(...)
101
Daniel Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem Łódź na sezon żużlowy w 2020 roku. W mijających rozgrywkach przywoził średnio 2 pkt na bieg dzięki czemu był 13. najskuteczniejszym ż(...)
200
Sezon 2019 dobiega końca. (...)
182
Łódzki klub informuje, że od 1 listopada rozpoczyna się sprzedaż karnetów na sezon żużlowy w 2020 roku. (...)
102
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Uczestnikami spotkania byli zawodnicy Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Po 15. biegu ze (...)
0
30 września Przemysław Termiński zwołał konferencję prasową, na której ogłosił niemalże wszystkie nazwiska, z którymi jego firma podpisała umowy sponsorskie. W kręgu zainteresowań (...)
0
Orzeł Łódź zwyciężając w dwumeczu barażowym z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań utrzymał się w Nice 1. Lidze Żużlowej. W rozmowę z nami Lech Kędziora posumował spotkanie a także powi(...)
93
Za nami dwumecz barażowy o miejsce w Nice 1. LŻ w sezonie 2020. W nim górą był zespół Orła Łódź. Zespół do zwycięstwa poprowadził Tobiasz Musielak, który w obu spotkaniach zdobył ł(...)
0
W ostatnich dniach dominował chłód, wilgoć i niepewność dotycząca przyszłości Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Ta ligowa oczywiście. Wspomniane drużyny wystąpiły w baraż(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na wyjeździe w rewanżu meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 42:45. Dzięki temu Orzeł zapewnił sobie utrzymanie na zapl(...)
0
W niedzielę jedna z drużyn będzie mogła zacząć planować starty w Nice 1. Lidze Żużlowej. Która? Na poznańskim Golęcinie o godzinie 15:00 rozegrany będzie rewanżowy mecz barażowy po(...)
50
Czy będą jakieś zmiany?(...)
420
Orzeł Łódź w pierwszym meczu barażowym o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej pokonał na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
631
Już dziś wczesnym popołudniem na łódzkiej MotoArenie rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy o prawo występów w przyszłym sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Wynik jest sprawą otwa(...)
0
Zakończyły się zasadnicze rozgrywki ligowe w naszym kraju. Dla najlepszych drużyn poszczególnych „dywizji” przewidziano medale i awanse, dla najgorszych – degradację. Są jednak kl(...)
29
Przed zawodnikami Orła Łódź dwumecz z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań, którego stawką jest miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Mocnym punktem łodzian ma być Daniel Jeleniewski, który(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com