Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp 49:40. Przedstawiamy państwu relację z derbów wielkopolski. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ORZEL LODZ - Wiadomości
0
2 tygodnie temu
Decyzją Zarządu Klubu Żużlowego Orzeł posiadacze karnetów na sezon 2019 wejdą za darmo nie tylko na Mecz Narodów 15 września! Karnety będą również ważne na baraż o utrzymanie w N(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wyrównanie spotkanie Nice 1.LŻ obejrzeli kibice w Łodzi. PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Orła w stosunku 48:42. Dla gospodarzy najlepiej punktowali Rohan Tungate i Tobiasz Musi(...)
0
Sobotnim spotkaniem w Tarnowie rozpocznie się trzynasta kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę kibice zobaczą mecze w Łodzi i Gnieźnie.(...)
20
W sobotni wieczór Car Gwarant Start Gniezno pokonał u siebie Orzeł Łódź 47-42 w ramach XI kolejki Nice 1 Ligi żużlowej co po tym spotkaniu powiedzieli głowni aktorzy tego widowiska(...)
424
W sobotni wieczór w Gnieźnie odbyło się spotkanie w ramach XI kolejki Nice 1 ligi żużlowej. Gospodarze, czyli Car Gwarant Start Gniezno triumfowali z drużyną Orła Łódź 47:42 zgarn(...)
0
W meczu 11. rundy Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sobotnim spotkaniem w Gnieźnie rozpocznie się jedenasta kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę kibice zobaczą mecze w Tarnowie i Daugavpils.(...)
11
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dziewiątej rundzie Nice 1.Ligi żużlowej SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 44:34. Mecz został zakończony po rozegraniu trzynastu biegów. Punkt(...)
60
W niedzielę zostaną rozegrane trzy spotkania IX kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na torach w Tarnowie, Gdańsku oraz Daugavpils.(...)
0
Poznaliśmy listę osób, za których w dalszej fazie rundy zasadniczej jest możliwe zastępstwo zawodnika w Nice 1. Lidze Żużlowej. Przypominamy, aby taki manewr był możliwy, zawodnik (...)
105
Tylko osiem wyścigów udało się rozegrać w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Orłem Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 31:17. (...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 31:17. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
30
W weekend zostaną rozegrane trzy spotkania Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się na torach w Gdańsku, Rybniku oraz Gnieźnie.(...)
1
Tydzień temu informowaliśmy, że Marcin Jędrzejewski, wychowanek bydgoskiego klubu wraca do swoich korzeni. Dziś na swoim profilu społecznościowym pochwalił się podpisanym kontrakte(...)
115
Dzisiaj poznaliśmy składy na sobotni mecz pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, a Orłem Łódź. W obu składach doszło do zmian. (...)
1
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
133
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz dokonała istotnego wzmocnienia swojej kadry. W sobotę 25 maja, stron klubowa poinformowała o nowym zawodniku, który dołączy do zespołu znad Brdy.(...)
15
W niedzielę czeka nas kolejna dawka żużlowych emocji. W Nice 1. Lidze Żużlowej zostaną rozegrane trzy spotkania, które odbędą się na torach w Ostrowie, Łodzi oraz Daugavpils.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com