Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Sensacyjne wiadomości docierają do nas z Wysp Brytyjskich. Jason Crump, 3 - krotny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu, który zawodową karierę zakończył w 2012 roku mając 37 lat, ogłosił powrót do profesjonalnego ścigania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ORZEL LODZ - Wiadomości
100
Marcin Nowak po roku spędzonym w Poznaniu postanowił przenieść się do Orła Łódź, klubu który pokonał wspomniany PSŻ w barażach o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Zawodnik dla port(...)
117
Tobiasz Musielak w przerwie zimowej postanowił zmienić barwy klubowe i w sezonie 2020 będzie reprezentował barwy pierwszoligowego zespołu z Torunia. Zawodnik zdradził, jak przygoto(...)
17
Adam Skórnicki zmienił otoczenie z ekstraligowej Zielonej Góry na I - ligową Łódź. Jakie plany w związku z tą przeprowadzą ma menager?(...)
1
3 miesiące temu
Prezes Orła Łódź Katarzyna Socik poprowadziła konferencję prasową, podczas której zaprezentowano kadrę zespołu na sezon 2020 Nice 1.LŻ. (...)
107
W związku z objęciem przez córkę pana Witolda Skrzydlewskiego stanowiska wiceprezydenta Łodzi dotychczasowy prezes Orła Łódź zrezygnował z dalszego kierowania klubem.(...)
7
4 miesiące temu
Klub z Torunia w środowe popołudnie poinformował o tym, że do drużyny dołączył Tobiasz Musielak. Dla wychowanka Fogo Unii Leszno będzie to kolejny sezon na zapleczu PGE Ekstraligi.(...)
101
Daniel Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem Łódź na sezon żużlowy w 2020 roku. W mijających rozgrywkach przywoził średnio 2 pkt na bieg dzięki czemu był 13. najskuteczniejszym ż(...)
200
Sezon 2019 dobiega końca. (...)
182
Łódzki klub informuje, że od 1 listopada rozpoczyna się sprzedaż karnetów na sezon żużlowy w 2020 roku. (...)
102
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Uczestnikami spotkania byli zawodnicy Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Po 15. biegu ze (...)
0
30 września Przemysław Termiński zwołał konferencję prasową, na której ogłosił niemalże wszystkie nazwiska, z którymi jego firma podpisała umowy sponsorskie. W kręgu zainteresowań (...)
0
Orzeł Łódź zwyciężając w dwumeczu barażowym z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań utrzymał się w Nice 1. Lidze Żużlowej. W rozmowę z nami Lech Kędziora posumował spotkanie a także powi(...)
93
Za nami dwumecz barażowy o miejsce w Nice 1. LŻ w sezonie 2020. W nim górą był zespół Orła Łódź. Zespół do zwycięstwa poprowadził Tobiasz Musielak, który w obu spotkaniach zdobył ł(...)
0
W ostatnich dniach dominował chłód, wilgoć i niepewność dotycząca przyszłości Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Ta ligowa oczywiście. Wspomniane drużyny wystąpiły w baraż(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na wyjeździe w rewanżu meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 42:45. Dzięki temu Orzeł zapewnił sobie utrzymanie na zapl(...)
0
W niedzielę jedna z drużyn będzie mogła zacząć planować starty w Nice 1. Lidze Żużlowej. Która? Na poznańskim Golęcinie o godzinie 15:00 rozegrany będzie rewanżowy mecz barażowy po(...)
50
Czy będą jakieś zmiany?(...)
420
Orzeł Łódź w pierwszym meczu barażowym o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej pokonał na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
631
Już dziś wczesnym popołudniem na łódzkiej MotoArenie rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy o prawo występów w przyszłym sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Wynik jest sprawą otwa(...)
0
Zakończyły się zasadnicze rozgrywki ligowe w naszym kraju. Dla najlepszych drużyn poszczególnych „dywizji” przewidziano medale i awanse, dla najgorszych – degradację. Są jednak kl(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com