Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ORZEL LODZ - Wiadomości
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
195
3 miesiące temu
Kolejnych dwóch zawodników zakontraktował Orzeł Łódź. Tym razem poznaliśmy dwóch zawodników zagranicznych, którzy zdecydowali się występować z Orłem na plastronie. Łódzcy kibice (...)
220
Powoli klaruje się kadra Orła Łódź na sezon 2021. Do łódzkiego klubu przechodzi Rosjanin, Władimir Borodulin, a Marcin Nowak, Norbert Kościuch i czwórka juniorów postanowiła pozost(...)
112
Adam Skórnicki przez kolejny rok będzie prowadził ekipę Orła Łódź.(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Orła Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Żużlowcy eWinner Apatora Toruń jeszcze nie przypieczętowali awansu do PGE Ekstraligi. Dziś w Łodzi lepszy był od nich miejscowy Orzeł, który zwyciężył 47:43. Punkt bonusowy powędro(...)
236
Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Sobotni mecz 10. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej pomiędzy zespołami Orła Łódź a Zdunek Wybrzeża Gdańsk został przez sędziego zawodów odwołany z powodu ciągłych opadów deszczu.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Wychowanek Startu Gniezno poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego kontrakt z Orłem Łódź został rozwiązany.(...)
110
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 28:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Orzeł Łódź pokonała na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 49:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotni wieczór dojdzie do niezwykle emocjonująco zapowiadającego się spotkania w Łodzi pomiędzy miejscowym Orłem a drużyną z Gniezna. Gospodarze po porażce ostatniej w Łodzi będ(...)
71
Zwycięstwem gdańszczan 51:39 zakończyło się pierwsze z wtorkowych spotkań eWinner 1. Ligi.(...)
109
Gospodarze powalczą dzisiaj o pierwszą domową wygraną, a goście o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. (...)
178
Dwa mecze 5. kolejki eWinner 1. Ligi odbędą się w innym terminie. (...)
178
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com