Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ORZEL LODZ - Wiadomości
535
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
153
Orzeł Łódź w 7. kolejce rundy zasadniczej zmierzy się u siebie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zdaniem Jacka Frątczaka Orzeł wygra to spotkanie, co nie zmienia faktu, że łodzianie nie (...)
14
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego zmieniono termin meczu 7. rundy eWinner 1.Ligi H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
W piątek 6 maja na Moto Arenie Łódź odbyła się konferencja prasowa z udziałem Honorowego Prezesa H. Skrzydlewska Orzeł Łódź Witolda Skrzydlewskiego oraz trenera drużyny Michała Wid(...)
104
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
101
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź nową nazwą drużyny!(...)
1
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
457
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Orzeł Łódź wygrywając dzisiaj z ROW Rybnik w stosunku 51:39, odnosi drugie zwycięstwo ligowe. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W czwartek 21 kwietnia na Moto Arenie odbył się briefing prasowy poświęcony najbliższym meczom ligowym KŻ Orzeł Łódź. W spotkaniu z dziennikarzami wzięli udział Honorowy Prezes KŻ (...)
760
KŻ Orzeł Łódź udanie zainaugurował sezon 2022 w rozgrywkach eWinner 1.Ligi. Wyjazdowe zwycięstwo nad Aforti Startem Gniezno (55:35) skomentował trener Michał Widera. (...)
101
Gnieźnieńscy kibice, zarząd, całe Gniezno i połowa środowiska żużlowego przecierała oczy ze zdumienia. W niedzielne popołudnie Aforti Start gościł Orzeł Łódź. Do tego stopnia, że o(...)
102
Wypowiedzi po meczu Aforti Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź(...)
173
Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielę Wielkanocną w Gnieźnie dojdzie do inauguracji eWinner 1 ligi żużlowej, gdzie miejscowy Aforti Start podejmie Orła Łódź. Początek meczu o godz. 14.00(...)
106
W sobotę o 16:30 Orzeł Łódź miał rozegrać pierwszy mecz w tym sezonie. Według telewizji tor nie był gotowy i spotkanie zostało odwołane na kilka godzin przed planowanym startem. (...)
105
Michał Widera został nowym trenerem Orła Łódź. Drużynę poprowadzi przy wsparciu Piotra Świderskiego. Z klubu odchodzi natomiast Adam Skórnicki, który zajmie się pracą z młodzieżą w(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com