Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
OSKAR POLIS - Wiadomości
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
119
Jacob Thorssel oraz Oskar Polis postanowili pozostać na kolejny sezon w OK Bedmet Kolejarzu Opole.(...)
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
170
Przyszły rok, to dla przechodzącego w wiek seniora, Oskara Polisa, występy na drugoligowych torach w barwach Stal-Met Kolejarza Opole. Młody zawodnik postanowił zrezygnować z ofert(...)
183
Dwóch wychowanków częstochowskiego Włókniarza: Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Stel-Met Kolejarza Opole. (...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
103
W niedzielę na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie w ramach IX rundy PGE Ekstraligo rozegrany został mecz pomiędzy miejscowymi "Bykami", a częstochowskimi "Lwami". Najleps(...)
112
Goście mieli ogromny apetyt na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu, ale przeszkodziła w tym kontuzja Andreasa Jonssona na samym początku spotkania i słaba jazda Mateja Zagara.(...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
4
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Częstochowy, którzy zdobyli(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
0
W poniedziałek, 10 sierpnia, Oskar Polis został zawieszony przez SCKM Włókniarz Częstochowa w prawach zawodnika na trzy miesiące w związku z nieodpowiednim zachowaniem co do jedneg(...)
0
W poniedziałek, 10 sierpnia, zarząd Stowarzyszenia CKM Włókniarz Częstochowa postanowił zawiesić w prawach zawodnika - Oskara Polisa! Zawieszenie obowiązywać będzie przez 3 miesiąc(...)
0
W niedzielę rozegrano spotkania 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Najwięcej emocji dostarczyły pojedynki w Gnieźnie i Rybniku. My jak zawsze wybraliśmy najlepszych zawodnikó(...)
0
W meczu 8 kolejki Nice PLŻ Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Zobaczmy, jak to spotkanie skomentowali zawodnicy. (...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
Orzeł Łódź w końcu przełamał złą passę. Zobaczmy, jak zawodnicy skomentują, to co działo się na łódzkim torze. (...)