PATRICK HANSEN - Wiadomości
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
281
22-letni Patrick Hansen przechodzi do Arged Malesa TŻ Ostrovia na pozycję zawodnika U24. (...)
0
Reprezentujący Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Patrick Hansen przed sezonem 2020 postanowił przeprowadzić się do Polski. W rozmowie z rzeszowskimi Nowinami wyraża obawy co do start(...)
0
Jak podają nowiny24 duńska federacja żużlowa podobnie jak PGE Ekstraliga planuje wrócić do ścigania w czerwcu. (...)
31
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o przełożeniu inauguracji lig żużlowych w Polsce. Podkarpackie media rozmawiały o tej sytuacji z 22-letnim Duńczykiem Patrickiem Han(...)
0
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
136
W poprzednim sezonie był zawodnikiem Wików Krosno. Swoją sylwetkę zaprezentował w 5 mieczach zdobywając średnio 1,5 pkt na bieg. W tej przerwie międzysezonowej zmienił otocznie na (...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
34
Patrick Hansen został zaprezentowany jako pierwszy zawodnik Wilków Krosno, prezentując przy okazji nowe logo klubu.(...)
0
6 lat temu
na zakończenie sezonu ligowego(...)
53
Patrick Hansen w zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do cyklu o tytuł najlepszego juniora świata. Na drugim miejscu uplasował się po wygraniu biegu dodatkowego, Daniel Kaczmar(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
175
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego dowiadujemy się, iż Norbert Krakowiak i Patrick Hansen zostali wypożyczeni do drugoligowych zespołów. Norber(...)
0
Poniedziałek, 14 listopada, jest ostatnim dniem, w którym kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty z nowymi zawodnikami. Tego dnia swoją kadrę przedstawił lubelski klub żużlowy, k(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)