Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Soenderjylland Elite Speedway
vs
Slangerup Speedway
Wczoraj o 19:00
Cała 5 runda eWinner 1. Ligi nie dojdzie do skutku w najbliższy weekend. GKSŻ podjęła decyzję o przełożeniu najbliższej serii spotkań na termin rezerwowy, czyli na 11-14 czerwca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PAWEL PRZEDPELSKI - Wiadomości
0
W ubiegło niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbył się wielki finał Drużynowych Mistrzostw Polski, w wyniku którego torunianie zostali Wicemistrzami, a gorzowianie Mistrza(...)
137
Medale Drużynowych Mistrzostw Świata już rozdane. Koronę po raz dziewiąty przywdziała wczoraj gorzowska Stal. Toruń za to po raz siódmy w historii musiał obejść się smakiem złotego(...)
0
W niedzielę, 25 września o godzinie 19:00, Stadion im. Edwarda Jancarza będzie najgorętszym miejscem na ziemi. Bowiem o tej porze zostanie rozegrany mecz rewanżowy o najważniejsze (...)
2
Get Well Toruń pokonał u siebie na torze w pierwszym meczu finału Drużynowych Mistrzostw Polski, Stal Gorzów w stosunku 49:41. Torunianie jeśli chcą myśleć o piątym tytule muszą zd(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
101
W niedzielę o godzinie 19:00 na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany pierwszy mecz finału PGE Ekstraligi. Miejscowy Get Well Toruń podejmie Stal Gorzów. Mecz zapowiada się bard(...)
3
Paweł Przedpełski po raz kolejny zastąpi Maksyma Drabika podczas rundy FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach. Najlepsi juniorzy świata pojadą w Czechach 16 wrz(...)
105
W niedzielę, 11 września o godzinie 19:00 na stadionie w Zielonej Górze przy Wrocławskiej 69 odbędzie się drugi mecz półfinałowy pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w Get We(...)
1
Już 2 października odbędzie się Speedway Grand Prix, na którą dziką kartę dostał lokalny bohater Paweł Przedpełski. (...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Do Zielonej Góry torunianie jadą bronić wyniku(...)
0
Paweł Przedpełski jest po Bartoszu Zmarzliku najlepszym juniorem PGE Ekstraligi. W ubiegłą niedzielę wychowanek toruńskiego klubu przeciwko Ekantor.pl Falubazowi Zielona Góra zrobi(...)
0
Kibice zgromadzeni na toruńskiej Motoarenie zobaczyli dziś kapitalny pojedynek pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie wygrali gospodarze w stosunku (...)
0
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi (...)
102
Paweł Przedpełski jest jednym z liderów Get Well Toruń zarówno na torze w Toruniu jak i na wyjazdach. Podczas niedzielnego pojedynku przeciwko MR GARDEN GKM Grudziądz w czterech st(...)
105
Greg Hancock, to jeden ze strzałów w dziesiątkę jeśli chodzi o toruńskie transfery. W niedzielnym meczu na Motoarenie zdobył przeciwko MR GARDEN GKM Grudziądz dwanaście punktów z d(...)
219
Reprezentacja Polski w składzie : Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Bartosz Smektała oraz obroniła przed chwilą tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów, kt(...)
101
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej Motoarenie zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. O godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a MR GARDEN GKM Grud(...)
0
Pogromem drużyny gości z Eskilstuny zakończyło się spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarną Avesta a Smederną Eskilstuna. Gospodarze, którzy aż jedenaście biegów kończyli p(...)
109
Toruński ośrodek żużlowy ma pięknie tradycje w szkoleniu młodzieży. Począwszy od jeżdżącego trenera Marian Rose, poprzez Jerzego Kniazia i Jana Ząbika. W tym roku młodzieżowców w T(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com