Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PAWEL TRZESNIEWSKI - Wiadomości
0
Dzisiaj na torze w Rybniku rozgrywana była trzecia runda ćwierćfinału DMPJ. Niestety fatalnie zakończyła się dla Pawła Trześniewskiego.(...)
101
ROW Rybnik, wygrał bitwę o Pawła Trześniewskiego, co parę dni temu wydawało się niemożliwe, gdyż sam zawodnik zwrócił się do PZM z prośbą o rozwiązanie umowy.(...)
310
Paweł Trześniewski triumfował w rozgrywnym na torze w Krośnie Pucharze MACEC. Drugie miejsce, co jest wielką niespodzianką, zajął 15-latek z Ukrainy Nazar Parnicki, zaś trzecie Daw(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
101
Możemy myśleć o punkcie bonusowym – wypowiedzi po meczu Rybnik – Landshut(...)
0
Prezentujemy wyniki.(...)
100
Trwa akcja Polskiego Związku Motorowego ?Z minitoru na PGE Narodowy?. Młodzi żużlowcy otrzymują zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja odbędzie się w Warszawie.(...)
0
Nareszcie pogoda zaczęła dopisywać i wszelkie działania żużlowe mogły ruszyć pełną parą. Wszystkie miasta, w których czarny sport jest bardzo ważną częścią życia każdego kibica, z (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com