Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR BARON - Wiadomości
0
W zaległym meczu I kolejki PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław uległa na własnym torze gościom z Zielonej Góry 48-42. Poniżej przedstawiamy Państwu wypowiedzi dwóch stron po tym (...)
0
Dziewięciu żużlowców stanowić będzie skład drużyny Betardu Sparty Wrocław.(...)
0
W najbliższa niedzielę Betard Sparta Wrocław mierzyć się będzie z aktualnym Mistrzem Polski, drużyną Spar Falubaz Zielona Góra. (...)
0
Betard Sparta Wrocław kolejna porażką, tym razem z Unia Tarnów na własnym torze mocno skomplikował swoją sytuacje w tabeli Enea Ekstraligi. Bardzo mocno zawiedziony po spotkaniu by(...)
1
Mecz Betradu Sparty Wrocław z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk jest dla Wrocławian szansą na "przełamanie się". Nie bez znaczenia na odniesienie zwycięstwa są kłopoty jakie dosięgnęł(...)
0
Betard Sparta Wrocław skazywana przed sezonem przez wielu ekspertów na pewny spadek do niższej klasy rozrywkowej pokazała, że same nazwiska nie jeżdżą i wywalczyła utrzymanie na ko(...)
0
W minioną niedzielę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Betard Sparta pokonał Unibax Toruń 49:41. Torunianie powrócili do Grodu Kopernika w umiarkowanie dobrych nastrojach. "Anio(...)
0
We wczorajszym meczu 16. kolejki Enea Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonał na Stadionie Olimpijskim Unibax Toruń 49:41. Mimo zwycięstwa wrocławianom nie udało się wywalczyć pun(...)
0
W niedziele na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, miejscowa Sparta wysoko pokonała skladywegla.pl Polonię Bydgoszcz 58:32. Po meczu radości nie kryli zawodnicy Betard Sparty Wrocł(...)
0
Betard Sparta Wrocław przegrała niedzielny mecz ze Stalą Gorzów 42:48. Była to pierwsza porażka żółto-czerwonych na własnym torze. Przyczyny przegranej przybliża Piotr Baron, a o s(...)
0
W minioną niedzielę odbyła się IX runda Enea Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław pokonała wysoko na własnym torze częstochowskie Lwy 58:32. Po meczu swojej radości nie kryli: menedże(...)
0
Po zakończonym meczu 8. kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a zespołem Betard Sparta Wrocław wypowiedzi dla naszego portalu udzielili trener Sparty Piotr Baron oraz j(...)
0
Po dwóch z rzędu porażkach, żużlowcy PGE Marmy Rzeszów wreszcie odczarowali własny tor, zwyciężając w spotkaniu VII kolejki Enea Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław 48:42. Oto, co(...)
0
W niedziele odbyło się spotkanie pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Stelmet Falubaz Zielona Góra, które zakończyło się remisem 45:45. Mecz podsumowali Tomasz Jędrzejak oraz Piotr Ba(...)
0
Podczas konferencji, która odbyła się po meczu w Bydgoszczy, zawodnicy oraz działacze obu ekip podzielili się wrażeniami po spotkaniu wygranym przez miejscową drużynę. (...)
0
Wczoraj odbył się mecz w ramach V kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy składywęgla.pl Polonią Bydgoszcz i Betard Spartą Wrocław. Wrocławska drużyna przegrała spotkanie 18 punktami, a j(...)
0
Od wtorku żużlowcy Betard Sparty Wrocław mają okazję trenować na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. O treningach pozytywnie wypowiedzieli się Piotr Baron i Zbigniew Suchecki.(...)
0
We Wrocławiu pogoda poprawia się z dnia na dzień. Dzięki temu już jutro żużlowcy Betard Sparty Wrocław będą trenować na Stadionie Olimpijskim, a w piątek prawdopodobnie Spartanie o(...)
0
Dzisiaj odbył się długo przekładany trening Betard Sparty Wrocław. Kółka na Stadionie Olimpijskim kręcili Tomasz Jędrzejak, Patryk Malitowski i Patryk Dolny, choć jak twierdzi Piot(...)
0
Przedsezonowe plany Betard Sparty Wrocław uległy dużym zmianom. Najpierw odwołane zostały sparingi z FOGO Unią Leszno, a później z powodu niesprzyjającej aury nie można było wyjech(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com