PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
Leszczynianie zawsze słynęli ze szkolenia młodzieży. W nadchodzących rozgrywkach ligowych część juniorów z Leszna będzie zmuszona opuścić swój macierzysty klub by regularnie starto(...)
3
Dobra wiadomość dla wielbicieli wirtualnej rozrywki. Firma Techland, znana z serii gier Speedway GP czy Speedway Liga, rozpoczęła pracę nad produkcją kolejnego symulatora sportu żu(...)
0
Piotr Pawlicki z pewnością może uznać mijający sezon do jak najbardziej udanych. Młody zawodnik z Leszna wywalczył w tym roku Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów, a w wielu me(...)
0
Sezon 2014 w wykonaniu Piotra Pawlickiego był bardzo owocny. Młody zawodnik z Leszna wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
1
Fogo Unia Leszno poinformowała o przedłużeniu kontraktów z Przemysławem i Piotrem Pawlickimi. Z pewnością jest to bardzo dobra informacja dla kibiców z Leszna.(...)
0
Przed momentem na torze w Paradubicach, Piotr Pawlicki zwyciężył w 11 wyścigu dnia i tym samym zapewnił sobie złoty medal IMŚJ. Srebro wywalczył Kacper Gomólski, a brąz Mikkel Mich(...)
0
W premierowej odsłonie sondy na portalu zuzelend.com zapytaliśmy Czytelników, który zawodnik w miniony weekend zaprezentował się najlepiej. Bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Ka(...)
0
Trzynastego dnia września w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.(...)
0
W poniedziałek informowaliśmy iż Wolverhampton Wolves zerwało kontrakt z Piotrem Pawlickim. Powodem takiej decyzji było to, że zawodnik od dłuższego czasu nie stawiał się na spotka(...)
0
Po tym jak Piotr Pawlicki po raz kolejny odmówił startu w barwach brytyjskiego Wolverhampton Wolves, włodarze tego klubu zdecydowali się rozwiązać z nim kontrakt. Według właściciel(...)
0
Piotr Pawlicki wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dzisiejszego dnia młodszy z braci Pawlickich był bezkonkurencyjny na torze w Ostrowie wyprze(...)
0
Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Polski to dla Piotr Pawlickiego będącego jeszcze w wieku juniora, niewątpliwie powód do wielkiego zadowolenia. Młodszy z braci Pawlickich je(...)
0
Turniej finałowy o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski wygrał Krzysztof Kasprzak Srebrem okrył się Piotr Pawlicki, natomiast smakiem srebra zadowolić musiał się Janusz Kołodziej (...)
1
Krzysztof Kasprzak zwyciężył w czwartkowym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze! Na podium znaleźli się również Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej(...)
0
Już w najbliższą środę, 13.08.2014 r. na torze w Lublinie odbędzie się III memoriał Władysława Pietrzaka ? wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej(...)
0
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Elite League drużyna Poole Pirates pewnie wygrała w Wolverhampton 59:36.(...)
0
Niesamowita formą może pochwalić się junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, jeszcze wczoraj zdobył Srebrny Kask by dzisiaj wygrać w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski roz(...)
0
Wczoraj młodszy z braci Pawlickich, Piotr obronił w Krośnie zdobyty w ubiegłym roku Srebrny Kask. Junior leszczyńskiej Fogo Unii, który aktualnie przewodzi w walce o tytuł najlepsz(...)
0
Lider klasyfikacji IMŚJ, junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał dzisiaj w rozgrywanym w Krośnie finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek z Renault Zd(...)
0
Za nami pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lonigo. Najlepszy okazał się polski młodzieżowiec Piotr Pawlicki. Z dobrej strony zaprezentował się także Kacper (...)