W komunikacie zamieszczonym przez Klub Fogo Unia Leszno czytamy, iż obie strony nie doszły do porozumienia podczas dzisiejszego spotkania i postanowiły zakończyć negocjacje.(...)
115
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko zdecydowała się na podpisanie kontraktów z Emilem Sajfudinowem, Nicki Pedersenem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan biało (...)
5
Zawodnicy, którzy będą startować w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix 2016 wybrali numery w jakich będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W przyszłorocznym cykl(...)
10
Fogo Unia Leszno razem z braćmi Pawlickimi nadal nie doszła do porozumienia w kwestii finansowej. Coraz dłuższe negocjacje budzą niepokój kibiców.(...)
4
Reprezentacja Polski Juniorów zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Mildurze. Od 2016 roku Piotr Pawlicki będzie startował na pozycji seniorskiej, natomiast (...)
10
Zaraz po zakończeniu sezonu Fogo Unia zabrała się ostro za przedłużanie kontraktów ze swoimi zawodnikami. Nowe kontrakty z Nickim Pedersenem i Emilem Sajfutdinowem. Jak przekonuje (...)
22
Fogo Unia Leszno stosunkowo szybko doszła do porozumienia w sprawie kontaktów z Nicki Pedersenem, Emilem Sajfutdinowem i Grzegorzem Zengotą. Ważny kontrakt w Lesznie ma kapitan bia(...)
17
Polscy juniorzy w składzie Maksym Drabik, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów.(...)
24
Polscy juniorzy w składzie : Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maksym Drabik oraz Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Junioró(...)
36
31 października w Australii rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Marek Cieślak na łamach strony polskizuzel.pl przedstawił i ocenił zawodników, których (...)
35
Fogo Unia Leszno po zdobyciu złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski stosunkowo szybko zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Emilem Sajfutdinowem i Nicki Pedersenem, a w(...)
19
Piotr Pawlicki, który w przyszłym sezonie będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix przyznał, że jego marzeniem jest zdobycie siedmiu złotych medali Mistrzostw Świata i pokonanie(...)
3
Piotr Pawlicki w przyszłorocznym cyklu Grand Prix będzie startował jako pełnoprawny uczestnik cyklu. Awans do turnieju uzyskał w Rybniku, a poza młodszym z braci Pawlickich z Grand(...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
41
Żużlowy sezon prawie zakończony, zostały już tylko mecze barażowe, więc nadchodzi czas podsumowań. Dzisiaj przedstawimy siódemkę najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w sezonie 201(...)
13
Wiemy już kto zastąpi Tomasza Golloba w dzisiejszym Wielkim Finale Speedway European Championships w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to Piotr Pawlicki, który pierwotnie miał pełnić (...)
10
Fogo Unia Leszno w niedziele 13 września awansowała do finału PGE Ekstraligi. Pokonała na własnym torze ekipę z Torunia w stosunku 53:37. Piter Pawlicki zainkasował w tym meczu raz(...)
27
Fogo Unia Leszno chcąc znaleźć się w finale PGE Ekstraligi musi w niedzielny wieczór odrobić straty z pierwszego meczu i zdobyć przynajmniej 49 punktów. KS Toruń nie zamierza jedna(...)