Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
W dniu dzisiejszym na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbędzie się międzypaństwowy mecz Polska - Dania. (...)
0
Piotr Pawlicki nie zaliczy do udanych zawodów ćwierćfinałowych do IMP w Rawiczu. Zawodnik leszczyńskiej Unii podczas czwartej gonitwy upadł na tor i nie kontynuował zawodów.(...)
0
Za nami 3. kolejka PGE Ekstraligi. Wczorajsze spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My postanowiliśmy wybrać siódemkę najlepszych zawodników 3. kolejki najlepszej żużlowej(...)
0
W drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup tryumfowali Rosjanie.Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trzecie miejsce przypadło Polakom. W tym momencie Polacy i Rosjanie mają po tyle s(...)
0
Na torze w Lublinie odbył się Finał Złotego kasku, w zawodach tych triumfował Przemysław Pawlicki, na podium znalazł się również Mirosław Jabłoński i drugi z braci Pawlickich - Pio(...)
0
14 kwietnia w Lublinie czołówka polskich żużlowców zmierzy się w finałowym turnieju o Złoty Kask. Stawką zawodów jest awans do eliminacji Grand Prix oraz Indywidualnych Mistrzostw (...)
0
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym obiekcie drużynę beniaminka z Grudziądza w stosunku 54:36. A co do powiedzenia mieli główni bohaterowie tego spotkania? (...)
0
Po zawodach w Toruniu, najlepsze żużlowe pary świata przenoszą się do niemieckiego Güstrow. Na torze zobaczymy także reprezentację Polski, która na MotoArenie była bardzo bliska tr(...)
0
Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał eliminacje Złotego Kasku, które w końcu udało się dzisiaj rozegrać w Grudziądzu. Poniżej prezentujemy wyniki. (...)
0
Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs Cup. Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki wykonali kawał dobrej roboty. (...)
0
Piotr Pawlicki uczestniczył w 15-leciu startów Adriana Miedzińskiego, zawodnik z Leszna nie mógł wziąć udziału w niedzielnym sparingu swojego macierzystego klubu ze względu na popa(...)
0
Polskę podczas toruńskiej rundy Speedway Best Pairs Cup reprezentować będą Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel oraz rezerwowy Piotr Pawlicki. (...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno w niedziele uczestniczyli w pierwszy tegorocznym treningu na stadionie im. A. Smoczyka. Nie tylko zawodnicy nie mogli doczekać się pierwszego wyjazdu na (...)
0
Drużyna Fogo Unii Leszno w niedzielne przedpołudnie korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych wzięła udział w pierwszym w tym roku treningu. Na trybunach leszczyńskiego(...)
0
Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki dołączyli do grona zawodników LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, żużlowcy zostali nominowani do roli rezerwowych podczas turnieju w (...)
0
Bracia Pawliccy w przerwie między sezonami udali się do włoskiego Lonato, gdzie uczestniczyli w treningach na torze kartingowym. Tor znajduje się niedaleko Lonigo które znane jest (...)
0
W latach ubiegłych formacje juniorską Fogo Unii Leszno tworzyli Tobiasz Musielak i Piotr Pawlicki, w tegorocznych rozgrywkach ligowych ulegnie to zmianie ze względu na to, że Tobia(...)
0
Piotr Pawlicki w sezonie 2014 wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, zawodnik z Leszna chciałby powtórzyć ten sukces. Młody leszczynianin powalczy również(...)
0
Piotr Pawlicki wywalczył Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów, zawodnik bardzo ambitnie podchodzi do zbliżaj się sezonu, a wsparcie najbliższych i kibiców jest dla niego bardzo(...)
0
Leszczynianie zawsze słynęli ze szkolenia młodzieży. W nadchodzących rozgrywkach ligowych część juniorów z Leszna będzie zmuszona opuścić swój macierzysty klub by regularnie starto(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com