Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR SWIST - Wiadomości
140
Piotr Świst obejmie funkcje trenera niemieckiego zespołu MSC Wölfe Wittstock, który w przyszłym sezonie występować będzie w 2.Lidze żużlowej(...)
104
- Chciałbym w Warszawie wreszcie usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego - mówi Piotr Świst, były reprezentant Polski. - Teraz będzie chyba największa szansa, bo nasi zawodnicy powinni rozda(...)
394
Dziś w godzinach popołudniowych na Stadionie im. Edwarda Jancarza odbyło się odsłonięcie tablicy, której zadaniem będzie upamiętnienie jednego z najbardziej zasłużonych dla Stali G(...)
100
Bartosz Zmarzlik okazał się najlepszy w turnieju pożegnalnym Piotra Śwista, który rozegrano na torze w Pile. Całemu wydarzeniu towarzyszyła świetna atmosfera, gromkie brawa oraz łz(...)
112
Piotr Świst wychowanek gorzowskiej Stali po ponad 30 latach jazdy na żużlu postanowił zakończyć karierę. (...)
108
W najbliższą sobotę o godz. 17 na torze przy ulicy Bydgoskiej odbędzie się turniej pożegnalny kapitana Polonii Piła, czyli Piotra Śwista. (...)
1
Turniej pożegnalny dla Piotra Śwista odbędzie się 8 października o godz.17 na torze w Pile. Organizatorzy ujawnili już pierwszych zawodników, którzy wezmą udział w zawodach. (...)
0
Piotr Świst postanowił zakończyć karierę, ogłosił to na ostatnim spotkaniu ligowym w Pile pomiędzy miejscową Polonią a Orłem Łódź(...)
110
Dziś podczas meczu 17 kolejki Nice Polskiej Ligii Żużlowej na meczy Polonii Piły z Orłem Łódź spiker ogłosił, że dzisiejszy mecz jest ostatnim spotkaniem Piotra, który po zakończen(...)
4
Polonia Bydgoszcz na własnym torze pokonała swoją imienniczkę z Piły 46:44. Punkt bonusowy pojechał do Piły.(...)
9
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pilanie kończą kompletowanie składu i do Polonii dołączyli kolejni krajowi seniorzy. (...)
0
W niedzielę w Pile i Gdańsku rozegrano spotkania 8. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Jak zawsze przedstawiamy siódemkę najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
W czwartek rozegrano 5. kolejkę Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w której pewnie triumfowali gospodarze obu spotkań. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
W niedzielę rozegrano 4. kolejkę Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Jak zawsze przedstawiamy siódemki kolejek wszystkich lig w Polsce. Po PGE Ekstralidze i Nice PLŻ przyszła pora na zestaw(...)
0
8 lat temu
Piotr Świst podpisał umowę na starty w sezonie 2015 w barwach Victorii Piła. Decyzja zapadła już wcześniej, jednak parafowanie umowy odłożono na późniejszy termin. Ostatecznie dzis(...)
0
Podczas wczorajszego spotkania podsumowującego miniony sezon w wykonaniu Victorii Piła, poruszono wiele kwestii dotyczących startu w nadchodzących rozgrywkach. Najważniejszą z nich(...)
0
Wykorzystując fakt, że Renault Zdunek Wybrzeże w ubiegłą niedzielę pauzowało, Krystian Pieszczek zdecydował się na start w barwach KSM Krosno jako gość. Swój występ ocenił na trójk(...)
0
Wczoraj po południu kontrakt z Victorią Piła oficjalnie podpisał Piotr Świst. Oprócz niego umową z pilskim klubem związał się Steven Mauer.(...)
0
11 lat temu
Piotr Świst podpisał wstępna umowę na starty w barwach Victorii Piła w najbliższym sezonie. Wychowanek gorzowskiej Stali był w ubiegłym sezonie drugim zaraz za kolega z drużyny, M(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com