Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR ZYTO - Wiadomości
103
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48(...)
192
W niedzielny wieczór miał odbyć się mecz pomiędzy Wilkami Krosno oraz Stelemt Falubazem Zielona Góra. Ostatecznie do spotkania nie doszło, ze względu na nieregulaminowy tor, sędzia(...)
106
Piotr Żyto - Zielona Góra zasługuje na Ekstraligę!(...)
112
Poznaliśmy już terminarz startów Ekstraligi na przyszły rok. Menagerowie zaczęli skrupulatnie oceniać swoje szanse i kalendarz startów. Jednym z nich jest Piotr Żyto, opiekun żużlo(...)
305
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym spotkaniu półfinałowym przed własną publicznością podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem d(...)
102
Dziś w Gdańsku odbędzie się finał MPPK. Na starcie zobaczymy uznanych zawodników startujących z polską licencją. Jedną z silniejszych par stworzą zawodnicy Falubazu Zielonej Góry. (...)
0
Za nami zaległe spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Unią Leszno a Falubazem Zieloną Górą. Mecz jak na klasyk przystało trzymał w napięciu do samego końca. Zawodnicy obu drużyn zrobil(...)
0
Piotr Żyto wraca do Zielonej Góry jako trener miejscowej drużyny żużlowej. Cieszy się, że restrykcje są powoli znoszone a do gry powróci Speedway Ekstraliga. (...)
0
Pod koniec lutego w dniach 23 – 29 odbędzie się zgrupowanie zawodników Stelmet Falubazu w Świnoujściu.(...)
0
W niedzielę PGG ROW Rybnik po ciężkim i wyrównanym pojedynku odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem rybniczanie pokonali Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 47:43. Pu(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
405
Już 24 marca o godzinie 14:45 na łódzkiej Moto Arenie rozpocznie się mecz Północ-Południe, który oficjalnie otworzy w Polsce sezon 2019. Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawił(...)
33
W zaplanowanym na 24 marca o godzinie 14:45 meczu Północ - Południe na łódzkiej Moto Arenie coraz mniej tajemnic. Główna Komisja Sportu Żużlowego na trenera drużyny Południa nomino(...)
0
Nie jestem adwokatem Grigorija Łaguty ale ...(...)
0
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu z kibicami, podczas którego władze klubu poinformowały o wzmocnieniach. Nowymi zawodnikami miejscowego ROW-u zostali Zbigniew Sucheck(...)
165
4 lata temu
Piotr Żyto uchyla rąbka tajemnicy.(...)
0
– Mamy pełne trybuny w Grand Prix i na meczach ligowych, a więc w tym roku aż prosi się o tytuł indywidualnego mistrza świata – mówi Piotr Żyto, trener Kolejarza Opole.(...)
137
Niedzielne spotkanie OK Kolejarza Opole z MDM Komputery Ostrovią Ostrów Wlkp. miał być dla Opolan meczem prawdy. Miejscowi mięli sprawdzić swój potencjał kadrowy na tle silnej dru(...)
0
Trener opolskiego Ok Kolejarza Opole, Piotr Żyto z początkiem tego roku jest jednym z dwunastu, dyplomowanym trenerem sportu żużlowego. Portalowi ZUZELEND.COM udało się porozmawiać(...)
0
Falubazowi Zielona Góra zaproponował Piotrowi Żyto posadę trenera, lecz ten chcąc być lojalnym wobec Stal-Met Kolejarz Opole, w którym pełni obecnie rolę szkoleniowca zdecydował si(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com