Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Stelemt Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (wypowiedzi)
 23.05.2022 12:15
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48:42.

Piotr Żyto (trener Stelemt Falubaz Zielona Góra):To był kolejny trudny mecz, bo niema łatwych meczy w pierwszej lidze, kolejny horror, kolejny stres i nerwy. Po drodze mieliśmy defekt Krzysztofa Buczkowskiego, taśmę Rohana Tungate, może bez tego byłoby w końcówce trochę spokojniej, ale to jest tylko gdybanie. Zawodnicy pojechali na maksa i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo. Każdy chce dokładać cenne punkty. Jan Kvech jest załamany po tym meczu, chociaż do dorobku drużyny dorzucił cenne trzy punkty. Myślę, że w każdym zawodniku tkwią jakieś rezerwy. Mateusz Tonder zaliczył bardzo udane zawody. Praca, którą wspólnie wykonujemy przynosi efekty i przekłada się to na punkty. Stosowaliśmy zastępstwo zawodnika i dało nam to więcej możliwości taktycznych.

 

Krzysztof Buczkowski (zawodnik Stelemt Falubaz Zielona Góra): Było to ciężkie spotkanie na takie się przygotowywaliśmy, Polonia Bydgoszcz jest bardzo silną drużyną. Było bardzo ciężko, ale udało nam się wygrać. Stoczyliśmy ciężki bój o ligowe punkty, przełożyliśmy się w dobry sposób i walczyliśmy do końca, co dało nam zwycięstwo. Widać, że łapiemy dobre przełożenia i wreszcie dobrze się czujemy na torze w Zielone Górze.

 

Fabian Ragus (zawodnik Stelemt Falubaz Zielona Góra):Na pewno było bardzo dużo emocji, losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej gonitwie dnia. Dzisiaj się nie popisałem, ale jest jakiś promyk nadziei, że wszytsko wreszcie pójdzie w dobrym kierunku. Będę jeszcze ciężko na to pracował, żeby było lepiej, ale zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli. Mam pomoc z klubu, kapitan drużyny również mi pomaga, mam nadzieję, że nie długo to wszystko się ruszy i zacznę robić punkty takie jakie bym chciał robić.

Dominika Bajer (za: falubazTV)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (103)
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Jest akcja apatora na sklep meyze ...nie polecam...internet jest bezlitosny ,nie wybacza hehe
niestety już usunął recenzowanie
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Jest akcja apatora na sklep meyze ...nie polecam...internet jest bezlitosny ,nie wybacza hehe
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Belle Vue Aces = 05

1. Max Fricke 2
2. Brady Kurtz 3
R. Tom Brennan

Ipswich Witches = 04

3. Jason Doyle 4
4. Danny King 0
R. Danyon Hume

Kings Lynn Stars = 05

5. Josh Pickering 3
6. Richard Lawson 2
R. Jack Thomas

Peterborough Panthers = 04

7. Michael Palm Toft 0
8. Chris Harris 4
R. Max Clegg (Guest)

Sheffield Tigers = 03

9. Jack Holder 3
10. Adam Ellis 0
R. Connor Mountain

Wolverhampton Wolves = 06

11. Sam Masters 4
12. Ryan Douglas 2
R. Joe Thompson
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
03: Masters, Holder, Douglas, Ellis
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
02: Harris, Pickering, Lawson, Palm Toft
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
01: Doyle, Kurtz, Fricke, King
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
to bez sensu ze ma jechac mem anderson a nie zz
– Det är det vanliga, alla måste leverera och så gäller det att vara först ut ur första sväng.

Det blir en förändring i laguppställningen. Joel Andersson utgår till förmån för Johannes Stark som gör säsongsdebut för Smederna. Jerker berättar hur man resonerat där.

– Joel har inte gjort det dåligt så här långt men vi tycker Stark är värd chansen nu. I och med att Pontus är ett frågetecken så valde vi att fortsätta med Zengota på reserv annars hade Joel gått in på reserv ihop med Stark, avslutar Jerker Eriksson.

I en intervju med Eskilstuna Kuriren säger Jerker att man kommer att flytta upp Grzegorz Zengota på Pontus Aspgrens plats om Pontus inte kan köra. Isåfall kallas Joel Andersson in som reserv.

Johannes Stark gör som sagt säsongsdebut i samband med matchen mot Piraterna. Han ger oss sina tankar om matchen.

– Vi ska vinna, det finns inget annat. Vi ska ge 100% varje heat. Det känns kanon att vara tillbaka, det var synd att jag blev sjuk inför premiären. Jag känner mig redo och vi kommer att ge allt.
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Nie
Manager Smederny mówił,że będzie tak jak pisałem jak Pontus nie będzie gotowy
to bez sensu ze ma jechac mem anderson a nie zz
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
lub zz
Nie
Manager Smederny mówił,że będzie tak jak pisałem jak Pontus nie będzie gotowy
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Stały uczestnik cyklu Speedway Grand Prix, Mikkel Michelsen w krótkiej pomeczowej rozmowie z naszym portalem, opowiedział o swoich odzczuciach dotyczące meczu z Arged Malesa Ostrów Wielkopolski oraz o metarmofozie Ostrowskiego owalu. - To jest PGE Ekstraliga, nie ma tu łatwych meczy. Nawet przy braku Walaska, widzieliśmy jak Ostrów blisko trzymał się we Wrocławiu i myślę że mają taką samą sytuację, jaką my mieliśmy w 2019. Każdy kto do nas przyjeżdżał myślał, że łatwo wygra. Ostrów pięknie z nami walczył. Do połowy meczu wynik był bardzo wyrównany, później my troszkę odjechaliśmy i utrzymywaliśmy przewagę przez drugą część spotkania. Moim zdaniem Ostrowska drużyna powinna być dumna ze swojej postawy, bo świetnie walczyli.

Stadion teraz wygląda pięknie. Fajnie widzieć jak dużo klub i miasto zainwestowało w stadion oraz zaplecze. Zdecydowanie są gotowi na PGE Ekstraligę. Jestem pewien, że jeśli włodarze klubu ciągle będą ciężko pracować z zawodnikami, to cały czas mają szansę przetrwać w PGE Ekstralidze i tego im życzę bo wiem jak wiele ciężkiej pracy potrzeba, by się przygotować na PGE Ekstraligę. Życzę klubowi wszystkiego co najlepsze, mam nadzieję że przetrwają drugą połowę sezo
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com