KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
RAWICZ - wyszukaj wiadomości
0
W eliminacjach Złotego Kasku w Rawiczu bezkonkurencyjny okazał Się Bartosz Zmarzlik, awans uzyskali również Przemysław Pawlicki, Damian Baliński, Norbert Kościuch oraz Tobiasz Musi(...)
0
W sobotę w niemieckim Wittstock rozgerany został czwórmecz towarzyski z udziałem Kolejarza Rawicz. "Niedźwiadki" zakończyły zawody na 3. miejscu.(...)
0
Już 26 marca na torach w Pile, Krośnie oraz Rawiczu odbędą się eliminacje do Złotego Kasku. Polski Związek Motorowy opublikował już listy startowe we wszystkich trzech miastach. (...)
0
Dzisiejszego poranka odszedł Marian Spychała ? pięciokrotny medalista drużynowych mistrzostw Polski, a także sześciokrotny finalista indywidualnych mistrzostw Polski.(...)
0
21 - 25 luty to termin zgrupowania zawodników Kolejarza Rawicz. Obóz będzie miał miejsce w Karpaczu. Oprócz krajowych zawodników udział w nim wezmą Zdenek Holub, Michal Skurla i St(...)
0
Marcin Sekula został menadżerem ekipy Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz na sezon 2015. W poprzednim sezonie pracował jako trener w ekipie Kolejarza Opole.(...)
0
Kolejarz Rawicz pozyskał nowego zawodnika. Kontrakt podpisał Mariusz Staszewski.(...)
0
Młody Czech poinformował włodarzy Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz iż w sezonie 2015 nie będzie reprezentował barw "Niedźwiadków".(...)
0
Kolejarz Rawicz ma sponsora głównego na sezon 2015. Jest nim firma Rawag, która od dłuższego czasu współpracuje z klubem w Rawiczu.(...)
0
Jaocb Bukhave został nowym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie bronił barw "Niedźwiadków" z Rawicza. Umowa z młodym Duńczykiem została podpisana na okres 2 lat.(...)
0
Kolejarz Rawicz na swoim profilu na facebook'u poinformował, że pierwszym zawodnikiem, który potwierdził swoje starty w rawickiej drużynie jest Zdenek Holub. Czech podpisał z "Nied(...)
0
Triumfem Przemysław Pawlickiego zakończył się wczorajszy finał Złotego Kasku oraz bieg o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Była to jego pierwsza wygrana w tak prestiżowym turnieju.(...)
0
W dzisiejsze popołudnie na torze w Rawiczu odbył się finał Złotego Kasku. Podwójnym zwycięzcą był Przemysław Pawlicki który nie tylko zdobył Złoty Kask ale także wygrał bieg o Puch(...)
0
Już jutro na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się finał Złotego Kasku. Zawody pierwotnie miały odbyć się w maju w Tarnowie jednak przełożono je z powodu niekorzystn(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się zaległy finał Złotego Kasku. (...)
0
Za nami dwa dni emocjonującego ścigania w Rawiczu. Podczas tych turniejów objawiło się wiele młodych talentów, wielu których spisywano na straty pokazało się z dobrej strony a tor (...)
0
Dziś na torze w Rawiczu o godzinie 13:00 odbył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W dzisiejsze popołudnie najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce po zaciętej wal(...)
0
W najbliższą środę i czwartek na torze w Rawiczu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Większość z tych młodych zawodników miała już okazję ścigać się na rawickim owalu co (...)
0
Jak poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego finał Złotego Kasku który miał się odbyć w Rawiczu został odwołany na prośbę działaczy leszczyńskiej Fogo Unii.(...)
0
Już w najbliższą sobotę na rawickim owalu odbyć się miał okrągły już XX Turniej o Puchar Burmistrza Rawicza lecz w związku z zaistniałą sytuacją iż na sobotnie popołudnie przeniesi(...)