Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
RAWICZ - Wiadomości
0
Już 26 marca na torach w Pile, Krośnie oraz Rawiczu odbędą się eliminacje do Złotego Kasku. Polski Związek Motorowy opublikował już listy startowe we wszystkich trzech miastach. (...)
0
Maciej Janowski bez problemu zwyciężył w eliminacjach Złotego Kasku rozgrywanych w Rawiczu(...)
0
Już dziś o godzinie 16:00 na torze pierwszoligowego Kolejarza Rawicz odbędzie się Finał Srebrnego Kasku. Wczoraj władze polskiego żużla poinformowały o zmianach na liście startowej(...)
0
Dwie rundy kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozegrano w sobotnie popołudnie. Na torze w Rawiczu zwyciężył Patryk Dudek, a w Czerwonogradzie najskuteczniejsz(...)
0
Po zakończonych zawodach Złotego Kasku w Rawiczu wypowiedzi dla naszego portalu udzieli trenerzy: Rafał Dobrucki oraz Marek Cieślak. Zawodnicy: Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Pr(...)
0
Wczoraj w Rawiczu odbył się finał Złotego Kasku. Dzięki temu turniejowi można zakwalifikować się do eliminacji Grand Prix. Trudny tor w Rawiczu potrafi sprawiać kłopoty wielu żużlo(...)
0
Już dziś o godzinie 17:00 na torze w Rawiczu turniej finałowy Złotego Kasku. Stawką zawodów jest awans do międzynarodowych eliminacji cyklu Grand Prix 2014.(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) przedstawiła oficjalny kalendarz imprez żużlowych na rok 2013. Polska zorganizuje trzy turnieje Speedway Grand Prix, półfinały Drużynow(...)
0
Deszcz po raz kolejny pokrzyżował plany młodym zawodnikom. Tym razem nie odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu.(...)
0
W dniu dzisiejszym odbyły się półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. W Pile zwyciężył Piotr Protasiewicz przed Dawidem Stachyrą oraz Tomaszem Chrzanowskim. W Rawiczu natomiast(...)
0
W dniu dzisiejszym na torach Victorii Piła oraz Kolejarza Rawicz odbędą się półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. W zawodach nie pojawi się dwójka najlepszych polskich zawodn(...)
0
28 czerwca na torach w Rawiczu i Pile odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już obsady poszczególnych imprez. Finał odbędzie się 15 sierpnia na torze Falubaz(...)
0
W dniu dzisiejszym Opolu i Rawiczu odbyły się ćwierćfinały Złotego Kasku. Na torze Kolejarza Opole najlepsi okazali się zawodnicy Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Łukasz Janowski (...)
0
Zaplanowany na dziś mecz 17. kolejki Elitserien Piraterna Motala - Dackarna Malilla został odwołany. Nowy termin został ustalony na najbliższą niedzielę. Mocno skomplikowało to wee(...)
0
Robert Miśkowiak z 12 punktami na koncie wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywany na torze w Rawiczu. Tuż za nim uplasowali się Adrian Miedziński oraz Adam Sk(...)
0
Polscy juniorzy w składzie Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i bracia Przemysław i Piotr Pawliccy, zajęli dopiero drugie miejsce w półfinale DMŚJ w Rawiczu. O cztery (...)
0
28 maja na torze rawickiego Kolejarza odbędzie się Półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Oprócz reprezentantów naszego kraju o finał powalczą także Szwedzi, Czesi oraz z(...)