Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
REPREZENTACJA POLSKI - Wiadomości
104
Dnia 12 sierpnia został powołany skład Reprezentacji Polski w klasie 250CC. Oto pełna obsada najmłodszych kadrowiczów.(...)
0
Po ostatnich słabych występach kadry seniorskiej reprezentacji Polski, posada Rafała Dobruckiego została mocno zachwiana.(...)
108
Do kosmetycznych zmian doszło w składzie Żużlowej Reprezentacji Polski na resztę sezonu 2022. Grono kadrowiczów powiększyło się o kilku zawodników.(...)
156
Marek Cieślak podał szeroką kadrę Żużlowej Reprezentacji Polski. Do kadry seniorów powołanych zostało 11 reprezentantów, zaś do kadry juniorów 10 zawodników. (...)
185
W piątkowy wieczór reprezentacja Polski zremisowała w Lublinie z reprezentacją Danii 45:45. Po spotkaniu obydwa zespoły mówiły o wyrównanym spotkaniu, z satysfakcją odnosząc się do(...)
0
Był porządnie przygotowany tor. Był klimat. Byli czołowi żużlowcy i ściganie na miarę starcia dwóch najlepszych reprezentacji świata. Jednym słowem, było dobrze.(...)
0
W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Lublinie reprezentacja Polski podejmie Duńczyków. Spotkanie, choć w nieco okrojonych składach, nie straciło nic ze swego niepowtarzalnego(...)
1
Piotr Pawlicki został kapitanem Reprezentacji Polski po tym jak trener Marek Cieślak zadecydował, że obecnego kapitana Macieja Janowskiego, nie zobaczymy w finale Drużynowego Pucha(...)
99
Autobiografie osób związanych ze sportem to żadna nowość. Półki księgarni wręcz uginają się pod ciężarem życiowych wyznań rozmaitych piłkarzy, koszykarzy czy tenisistów. Jednakże p(...)
8
Jakiś czas temu informowaliśmy o starcie przedsprzedaży książki Marka Cieślaka i Wojciecha Koerbera ?Pół wieku na czarno?. Cześć z Was, która zamówiła już autobiografię trenera pol(...)
18
To książka, która zainteresuje każdego fana czarnego sportu! Marek Cieślak ze speedwayem związany jest już 50 lat. Jeździł z takimi legendami jak Jerzy Szczakiel i Ove Fundin, tren(...)
36
31 października w Australii rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Marek Cieślak na łamach strony polskizuzel.pl przedstawił i ocenił zawodników, których (...)
5
W sobotę na torze w Pilznie odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody wygrali Polacy przed Szwedami oraz Duńczykami.(...)
0
W sobotę w meczu rozgrywanym w ramach cyklu Polish Speedway Battle, reprezentacja Polski zmierzyła się w Gdańsku z drużyną Gwiazd Wybrzeża Gdańsk. Biało - czerwoni wygrali 50:40.(...)
0
Już w najbliższą środę na torze w Pile odbędzie się drugi turniej z cyklu Polish Speedway Battle. Tym razem rywalem Reprezentacji Polski będzie zespół Wojowników Mistrza. Mistrzem (...)
0
W dniu dzisiejszym na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbędzie się międzypaństwowy mecz Polska - Dania. (...)
0
Już jutro na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się międzypaństwowy mecz Polska ? Dania. Jest to już trzeci mecz z cyklu towarzyskich spotkań w Ostrowie Wielkopol(...)
0
W piątek, 1 maja, w Ostrowie Wielkopolski odbędzie się drugi mecz żużlowej reprezentacji Polski, która zmierzy się z reprezentacją Danii.(...)
0
Już w najbliższy piątek na stadionie miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się międzypaństwowy mecz Polska - Dania, włodarze klubu z Ostrowa postanowili stworzyć mnóstwo atrak(...)
0
1 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Danii,jak twierdzi trener biało - czerwonych sami, na własnym podwórku szkolimy sobie swoich (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com