Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
REPREZENTACJA POLSKI - Wiadomości
0
W dniu dzisiejszym trener reprezentacji Polski - Marek Cieślak podał awizowany skład na mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Danii, który odbędzie się 1 maja na torze Stadionu(...)
0
Rosjanie triufmowali w II rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow. Drugie miejsce przypadło Duńczykom, a trzecie Polakom! Zawody zakończono po 21. wyścigach z powodu padającego d(...)
0
Polish Speedway Battle to nowa inicjatywa, o której informowaliśmy niedawno na łamach naszego portalu. O komentarz na ten temat poprosiliśmy Roberta Nogę, rzecznika prasowego GKSŻ.(...)
0
W najbliższy weekend, kibiców żużla czeka spora dawka emocji. Oczywiście główną atrakcją będzie pierwsza runda Speedway Best Pairs Cup w Toruniu. Jednak 27 i 28 marca test mecze od(...)
0
Niedzielny turniej Ben Fund Bonanza w Swindon, który umownie zainaugurował sezon żużlowy w Europie, nie poszedł po myśli reprezentacji Polski. O kilka słów komentarza poprosiliśmy (...)
0
W dniu dzisiejszym w siedzibie ostrowskie klubu odbyła się konferencja prasowa, na której obecne były władze miasta Ostrowa, Piotr Szymański, Mirosław Wodniczak, oraz trener drużyn(...)
0
1 maja na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbędzie się towarzyski mecz reprezentacji Polski. Kto będzie rywalem biało - czerwonych? Tego dowiemy się w poniedziałkowe popołudni(...)
0
W niedzielę (tj. 08.02.2015r) zaczęło się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. Tym razem wybrankowie Marka Cieślaka trenują w Szklarskiej Porębie.(...)
0
Polski Związek Motorowy ogłasza konkurs na promotora meczów reprezentacji Polski na żużlu w sezonie 2015.(...)
0
6 Czerwca na torze w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 wystąpią drużyny z Polski, Szwecji i Czech. (...)
0
Do rozpoczęcia zmagań żużlowych jeszcze sporo czasu, jednak by wejść w sezon w dobrej formie, należy odpowiednio się do niego przygotować. Wiedzą o tym trenerzy kadry narodowej, dl(...)
0
W rozgrywanym w Rybniku meczu towarzyskim reprezentacja Polski przegrała 40:50. To pierwsza porażka naszej kadry w czteroletniej historii jesiennych test-meczów. (...)
0
12 października w Rybniku rozegrane zostanie towarzyskie spotkanie Polska - Reszta Świata. - Chcę, żeby ten mecz był frajdą dla kibiców - mówi Marek Cieślak, trener polskiej kadry.(...)
0
We wrześniu na lubelskim torze odbędzie się mecz żużlowy Polska - Ukraina. W składzie biało-czerwonych ma wystąpić Tomasz Gollob.(...)
0
1 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz Międzypaństwowy pomiędzy drużyną Polski a ekipą Australii. Znamy już skład biało - czerwonych na to spotkanie, obie reprezentacje (...)
0
Trener reprezentacji Polski ma powody do radości. Podopieczni Marka Cieślaka wywalczyli w Częstochowie awans do finału w Pradze i są coraz bliżej pucharu Ove Fundina. (...)
0
?To są właśnie ci, którzy naprawdę umieją jeździć? ? tymi słowami trener reprezentacji Polski, Marek Cieślak, określił w rozmowie z nami, kadrę biało-czerwonych, którą wyselekcjon(...)
0
Wczoraj w Toruniu odbyła się konferencja prasowa Reprezentacji Polski przed zawodami Eurosport Speedway Best Pairs, które 8 czerwca odbędą się na MotoArenie. Na spotkaniu z dzienni(...)
0
Tomasz Gollob w towarzyskim meczu Polska ? Rosja zdobył 12 punktów. Nasz rozmówca opowiada nam o tym co poczuł, gdy został bardzo miło przywitany w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
0
Tylko ciepłe słowa płyną w stronę ostrowskich działaczy i prezydenta miasta Ostrowa. Po meczy towarzyskim Polska ? Rosja wywiad dla portalu ZE.com udzielili Jarosław Hampel, Marek (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com