Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROHAN TUNGATE - Wiadomości
14
Zwycięstwem Jacka Holdera zakończyła się 5. Runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu.(...)
0
Za nami pierwsza pełna runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. (...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
25
- Wszystko się może zdarzyć – mówi wicemistrz Australii Rohan Tungate, który szykuje się do występu w kwalifikacjach FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Zawodnik Orła Łódź Rohan Tungate zmienia klub w lidze brytyjskiej. Australijczyk będzie startować w Peterborough Panthers.(...)
90
Do wyścigu wyjechał 52 – krotnie. Zdobył 97 punktów. W ubiegłym sezonie Rohan Tungate, świeżo upieczony wicemistrz Australii ze średnią 2,019 pkt/bieg był trzecią siłą łódzkiego Or(...)
100
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019. Nowym mistrzem został Max Fricke. Srebrny medal zdobył Rohan Tungate, a brąz powędrował do Chrisa Hold(...)
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
112
Max Fricke zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanych na torze w Gillman. Zawodnik wrocławskiego Betard Sparty w biegu finałowym wygrał z dobrze(...)
174
Rohan Tungate zdobył w niedzielę na torze Gillman w Adelajdzie pierwsze w karierze mistrzostwo Australii. Jego walka z Bradym Kurtzem trwała do ostatniego wyścigu.(...)
172
Po wygraniu dwóch pierwszych rund w Kurri Kurri i Undera, w piątek Rohan Tungate musiał przełknąć gorycz porażki na torze w Mildurze. Ledwo co załapał się do Finału B z 8 punktami,(...)
102
Rohan Tungate przełamał słabość do toru w Undera i wygrał drugą z rzędu rundę o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. Tungate ma teraz 8 punktów przewagi nad rywalami.(...)
106
Rohan Tungate w świetnym stylu rozpoczął Mistrzostwa Australii. W sobotę wygrał inauguracyjną rundę na swoim domowym torze w Kurri Kurri. Tungate dał się pokonać tylko mistrzowi A(...)
282
Rohan Tungate wygrał w rozgrywany we wtorek na torze Kurri Kurri, Jason Crump Classic Cup. (...)
1
Orzeł Łódź ogłosił, że kontrakt z klubem przedłużył Rohan Tungate. Będzie to jego 3 sezon w biało-niebieskich barwach.(...)
118
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie rozegrano 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą zawodów został Piotr Protasiewicz, na drugim stopniu podium staną Patryk Dudek, (...)
0
Polonia Piła przegrała z liderem rozgrywek 40:50. Zobaczymy jak wydarzenia na torze skomentowali bohaterzy tego spotkania. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com