Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROHAN TUNGATE - Wiadomości
108
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
356
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Kumla Indianerna pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
miesiąc temu
W Wielką Sobotę w niemieckim Gustrow odbył się tradycyjny wielkanocny turniej Osterpokal. Tego dnia bezkonkurencyjny w całych zawodach był Fin Timo Lahti, który zwyciężył z komplet(...)
103
Rohan Tungate - rekordzista toru przy W69 przed niedzielnym meczem w Zielonej Górze z Aforti Startem Gniezno(...)
114
Rohan Tungate - Cieszę się, że mogę być częścią tej drużyny(...)
112
Stelmet Falubaz Zielona Góraogłosił w dniu dzisiejszym pozyskanie nowego juniora, Dawida Rempałę oraz Rohana Tungate. Dodatkowo Max Frick postanowił o rok przedłużyć kontrakt z zie(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
503
Australijczyk, Rohan Tungate po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w całych zawodach będących rundą kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce(...)
1
W sobotnim meczu VI kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów wystąpi przeciwko Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski bez Rohana Tungate.(...)
114
Jak informują władze Unii Tarnów, około południa zapadnie decyzja odnośnie występu Rohana Tungate.(...)
104
Kopnął czy nie kopnął? Takie pytanie zadaje sobie duża rzesza kibiców, która miała możliwość oglądać mecz eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Unia Tarnów(...)
381
Rohan Tungate w sezonie 2021 będzie pełnił rolę gościa w zespole Motor Lublin.(...)
118
Rohan Tungate to kolejny zawodnik, który dołącza do kadry RM Solar Falubazu Zielona Góra na zasadzie gościa. Na co dzień Australijczyk reprezentuje barwy pierwszoligowego Orła Łód(...)
14
Zwycięstwem Jacka Holdera zakończyła się 5. Runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu.(...)
0
Za nami pierwsza pełna runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. (...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
25
- Wszystko się może zdarzyć – mówi wicemistrz Australii Rohan Tungate, który szykuje się do występu w kwalifikacjach FIM Speedway Grand Prix.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com