Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Polecamy
Jack Holder najlepszy w Debrecenie
 06.06.2022 21:04
Wygraną Jacka Holdera z Australii zakończyła się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu SGP. Zawody rozegrano na torze w węgierskim Debrecenie, choć pierwotnie odbyć się miały w ukraińskim Równem.

Na drugim miejscu sklasyfikowany został zawodnik Reprezentacji Polski, Szymon Woźniak, zaś na trzecim Andrzej Lebiediew z Łotwy. 

 

Ostatnie, czwarte, miejsce premiowane awansem uzyskał Rohan Tungate pokonując w biegu dodatkowym Michaela Jepsena Jensena.

 

Drugi z Polaków, który walczył o awans do cyklu Speedway Grand Prix, Bartosz Smektała niestety nie zdołał się zakwalifikować kończąc zawody na szóstym miejscu.

 

 

Wyniki:
1. Jack Holder (Australia) (3,3,3,3,3) 15
2. Szymon Woźniak (Polska) (3,2,3,3,2) 13
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) (2,3,2,2,3) 12
4. Rohan Tungate (Australia) (2,2,3,1,3) 11 +3
*************************************************
5. Michael Jepsen Jensen (Dania) (3,2,1,3,2) 11 +2
6. Bartosz Smektała (Polska) (3,3,0,0,3) 9
7. Erik Riss (Niemcy) (2,1,2,3,d) 8
8. Hynek Stichauer (Czechy) (2,1,2,2,1) 8
9. Oleg Mihailovs (Łotwa) (1,1,2,2,2) 8
10. Frederik Jakobsen (Dania) (0,3,1,2,1) 7
11. Thomas. H Jonasson (Szwecja) (1,0,3,d,1) 5
12. Anże Grmek (Słowenia) (1,0,1,0,2) 4
13. Steven Goret (Francja) (1,2,w,1,0) 4
14. Roland Kovacs (Węgry) (0,1,1,1,1) 4
15. Norbert Magosi (Węgry) (0,0,0,1,0) 1
16. Andrei Popa (Rumunia) (0,d,0,0,0) 0
17. Miran Praznik (Słowenia) (0) 0
18. Sandor Konya (Wegry)  NS
 
 
Bieg po biegu:
1. Holder, Riss, Grmek, Popa
2. Jensen, Tungate, Jonasson, Kovacs
3. Woźniak, Lebiediew, Goret, Magosi
4. Smektała, Stichauer, Mihalovs, Jakobsen
5. Lebiediew, Jensen, Stichauer, Grmek
6. Jakobsen, Tungate, Riss, Magosi
7. Smektała, Goret, Kovacs, Popa (d)
8. Holder, Woźniak, Mihailovs, Jonasson
9. Tungate, Mihailovs, Grmek, Goret (2min/w)
10. Woźniak, Riss, Jensen, Smektała
11. Jonasson, Lebiediew, Jakobsen, Popa
12. Holder, Stichauer, Kovacs, Magosi
13. Woźniak, Jakobsen, Kovacs, Grmek
14. Riss, Stichauer, Goret, Jonasson (d)
15. Jensen, Mihailovs, Magosi, Popa
16. Holder, Lebiediew, Tungate, Smektała
17. Smektała, Grmek, Jonasson, Magosi
18. Lebiediew, Mihailovs, Kovacs, Riss (d)
19. Tungate, Woźniak, Stichauer, Popa
20. Holder, Jensen, Jakobsen, Goret
 
Bieg dodatkowy o 4 miejsce:
21. Tungate, Jensen
 
Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com